odstranenie mandli

zuzic

aj ja som mala pred patnastkou pred pol rokom a prezivala som to uplne inak...v pohode uzasny lekar vtedy je vsetko lahsie.potom som to zvladla uplne v pohode.

whee_ee

morenka, ale tak ti poviem, ja som taky lekarensky exemplar, ze u mna pokazia co sa da, takze neboj, urcite to bude u teba lepsie:)))) drzim palce.

zuzic

zvladnes to morenka urcite! robili to hadam kazdemu druhemu cloveku. to s tou bolestou nie je az taka pravda kazdy organizmus to inakk zvlada. kam ides? ze by som ti mohla blizsie povedat...

whee_ee

robili mi to v lokalke...a mala som ich take prehnisane ze mi zabrala minimalne, takze nerada spominam a nechcem strasit, ale to bolo 13 minut a 40 sekund pekla, este k tomu lekar nervak a nedokazal pochopit ze takmer vsetko citim, co uz... potom to bolo bolestive tiez, nemohla som pit, o jedeni ani paru, ale tlacili do mna piskoty... :-// dost som schudla za tie dva tyzdne... :D... a mna z toho nenormalne boleli bubienky, krk som mavala stale oblozeny ladom a v usiach alpove tampony, no uzas...ale co mam napr. spoluziakov, tak ti to znasali lepsie, teda..ako kto..je to indivindi:)