moj jedalnicek

jedalen..

Takze som tu opat, sice som neprispievala, ale to neznamena, ze by som nechudla :) Zacinala som v juni so 108 kg a teraz, po dvoch mesiacoch mam 74 kg :) Ludia ma nespoznavaju, citim sa ovela lepsie. Takze som splnila ciel predcasne, ale tym to nekonci. Snad sa mi do konca roka podari zhodit na 60 kg. Dakujem tym, co mi verili a tym, co tvrdili, ze to nevydrzim a ze pride jojo, odkazujem: strcte sa :)

jedalen

musela som sa zaregistrovat, kedze zavist tu asi niekoho zoziera. tesim sa, ze mi chudnutie ide tak dobre... snazim sa a dakujem za povzbudenia.

zuzic

churumu :ano mam vysoku vahu takze mne by to az tak nevadilo ale predsa len som dostala strach ked to zacalo. ale nastastie to uz prestalo asi to bolo skor zo stresov dakujem vsetkym co ste sa ozvali.vdaka

churumu

zuzic neviem aky mas problem ale citala som minule tvoj prispevok a pisala si ze mas dost vysoku vaha na to ze hovoris ze nic nejes myslim tym ze keby si nic nejedla tak si vychudnuta a vyzeras ako anorexicka a nie este vyssiu ako by si mala mat na tvoju vysku

Skarface

zuzic:problém je v tom, že zrejme nevykonávaš nijakú fyzickú aktivitu, tvoje telo nič nevydá a logicky ani nič nepríjme, skus si ísť zabehať, alebo skús drepy a brúšáky, daj si ich denne aspoň 50, menej nemá zmysel, nakoľko sa pri nich ani nespotíš...a hlavne pi veľmi, veľmi, veľmi veľa tekutín 5-6 litrov denne!aj keď ti z toho už bude zle, musíš si roztiahnuť svoj zcvrknutý žalúdok inač to nejde...všetkým sa ospravedlňujem za off topic, ale ono nieje príjemne keď niekoho ingorujú :)Veľa zdaru a sily dámam čo chcú schudnúť!