moj jedalnicek

bara017

ale ak takto vydrzis jest co i len tyzden tak gratulujem, ale potom to pojde rychlo spat.. skus radsej tu 90 dnovku alebo co.. aj ked ja som proti dietam ale urcite lepsie ako taketo hladovanie..

Mimi323

A dokedy chceš vydržať pri takomto jedálničku? Podľa mňa by si mala jesť normalnejšie, lebo takto to dlho nevydržíš. Stačí obmedziť niektoré potraviny a zregulovať množstvo jedla, ktoré zješ.
A tu kavu piješ normalnu tureckú?

jedalen

Ranajky: cierna kava, nesladena, pomaranc
Desiata: paprika
Obed: varene zemiaky a dusena brokolica
Olovrant: bude jablko
vecera: bude biely jogurt

pijem kazdu hodinu 2 dcl mineralky

zuzana175

akoze,,,tak si sed na riti a nerob teda nic,pre tvojich 75 kilo. ale modlenie ti asi nepomoze..
tak nas pouc,ako to chces dokazat,ked aj 10 minut sa ti zda vela??a co tak chodza??? samizda, ze lutujes samu seba.ja som ti chcela pomoct,lebo viem,co je astma!

kiwik

to si tu budes len tak vypisovat toto vsetko? len tak pre seba, aby si si otvorila internetovu stranku a pozrela si to? alebo aby sa na to dival niekto iny, slecna netykavka??:)take sa mi to vidi trosku zvlastne, kedze si to dala do diskusneho fora, kde by ludia mali DISKUTOVAT...

jedalen

Mam najradsej, ked tu ide niekto vynulovat zdravotne problemy niekoho ineho... desat minut lahkeho cvicenia je podla teba co? bicyklovat? stepper? behanie? plavanie? nedokazem to! s mojou astmou nedokazem nic, pri com sa zadycham. a ked sa nezadycham, naco sport? nevsimaj si ma, vdaka

zuzana175

jedalen: astma by mala podiel len taky, keby zacnes profesionalne robit nejaky sport, alebo dlhe hodiny cvicit aerobik, no s tym hned isto nezacnes. ale keby si das 10 min. lahkeho cvicenia kazdy den, astma neastma....a v akom stadiu ju mas vlastne?