Drobne vyrazky na dekolte

Mia123

Ahojte babule chcem reagovat na vase prispevky lebo trpim tim istim a hlavne sa tu pripojim k rita23 presne to iste je ich moc vsade az vysipane a ja uz neviem co s tim prosim Vas o radu dik

TinaCK

Ja som mala ten isty problem niekolko rokov, ale zacala som si natierat dekolt cistiacim mliekom Juvena, je to mozno trochu divne ale zmizlo mi to asi behom niekolkych tyzdnov. Taktiez aj na tvari co som mala vyrazky mi toto velmi pomohlo...

mišel

Mala som drobné vyrážky v mieste vyrastania chĺpka, aj zapálené vyrážky asi 5 mesiacov v dekolte aj na chrbte a ramenách. Obvodná mi pred týždňom predpísala Alerid a Dithiaden a natierať krémom Locoid Lipocream. Po 4 dňoch zmizli všetky drobné vyrážky, teraz po týždni už nemám nič, len čistý chrbát aj dekolt. Len dúfam, že keď liečbu vysadím, nevráti sa to späť. Veľa šťastia baby.

simka111

ja mam trocha aj na rukách a nohách, čiže na to treba skôr nejaký opaľovací krem na citlivu pokožku nie ????

Kavenka114

nápodobne, okrem iného ich mám na na rukách - medzi lakťami a ramenami, je to od slnka, vyhodili sa mi po tom, ako som pred týždnom prišla z dovolenky

simka111

Ja mam teraz na dekolte plno drobných červených vyrážok, niektoré su aj s bielymi hlavičkami. Spravia sa mi hlavne počas dna ked je horúco, vadí mi to lebo používam čistiaci gel aj krém, ale nejak to nepomáha, rozmýšľala som na sírovým mydlom alebo mydlom KAWAR.. pomohlo by ????

Teraz si pretieram alchemilkovým čajom, lebo viem že to pomáha, ale chcela by som aby sa to stabilizovalo a aby som mohla nosiť tričko na ramienka a na kupku sa cítiť dobre.....

katyPerry

baby ja mam vyrazky na dekolte ked som na slnku - to je slnecna alergia. tiez som nevedela ako mi to moze vymiznut. pri mori mi na to pomahala sol, ale ked som si to potrebovala namastit s kremom, tak to tam bolo spat. takze teraz uz pouzivam opalovaci krem proti slnecnej alergii od jednej cert.prirodnej znacky. ale tak isto mi scervena dekolt pri akomkolvek strese, alebo zatazi, alebo ked som vycerpana a malo pijem. ale nie su to ani tak vyrazky ako skor take flaky.

xyxyz

mne sa zas robia na dekolte male zapalene vyrazky..niekedy nema ani jednu aj mesiac a niekedy sa vyhadzem, ze ich mam aj 30 naraz..tiez nechapem..nepouzivam ani ziadne pletove mlieko, lebo obcas ked som sa natrela tak som mala presne take iste vyrazky napr na rukach...ale teraz neviem preco

kitykaty

mne sa osvedcilo na noc vycistit dekolt pletovou vodou a zasypat deckym pudrom. do rana boli takmer neviditelne. davam si ten puder preventivne raz za tyzden