Bolestivé prsia

dadenko

star moze to byt iba hormonalna porucha...a pri menzese to byva casto..ale chod ku gynde:)) o nic nejde aj ja chodim na prsniky casto..mam aj tam cysty..ale urobi sono a je to:) ziaden strach..prave preto,ze si mlada.baby aj v tvojom veku mavaju vselijake hormonalne vykyvy..drzim pa palce

modrooká

Pokiaľ som nerodila nikdy mi neboleli prsia pred menštruáciou.Prvýkrát som ich mala veľmi citlivé ked som bola v tom.Odvtedy ubehlo dosť rokov,no niekedy mi bolia,mám ich ťažké ešte aj bradavky stmavnu.Zatiaľ som nemala naštastie nijaký problém.Avsak som už po 45-ke neviem čo ma ešte čaká.V každom prípade chod na gynekologiu,povedz čo ťa trápi.Vyšetrenie je istota.Zabička v tom nevidím nič zlé ked niekto sa spýta aj tu.Lekárovi treba isť v tom máš pravdu.

dadenko

star 123 myslim ze ide o cystu..ja mam tiez dve zistili mi to pred tyzdnom a meska mi menzes a podobne..prsia? sutre a bolia ma strasne.ak mas 100% istotu,ze nie si tehotna,tak cysta to moze byt..aj pri sexe mozes citit bolest...necakaj s tym a chod ku gynde...ja som uz raz bola v krcoch,co mi praskla cysta

zabicka1611

ja neviem vobec co tu riesis...ked mas taketo problemy tak zajdi najskor k lekarovi a az potom hladaj pomoc tu!!:)