Tak chlapi

Príspevok v téme: Tak chlapi
tinkaaaaaa

Som sa zalubila do muza,kt. mi celkom nahraval a som myslela ze z toho neico bude.. Potom sa na mna vykaslal a zacal chodis s inou babou,ja nechcem posobit povrchne,ale som ovela krajsia ako ona..Jediny problem je ten,ze ona ma velkost 34 a ja 40...Proste nastve to cloveka,nie??Za hmotnost da prednost inej,ved ja by som to dala dole,uz teraz som dala dole 8 kg...tak preco?...Som sa potom rozhodla schudnut ako som sa dozvedela ze su spolu a schudla som zo 81,9 na 74,3...a z velkosti 44 na 40, ale aj tak ma nechce....

sway

Ahoj tinka,ja som zda sa pochopila,co ta trapilo,lebo si na sebe nenasla inu chybu okrem tej vahy,tak si to zacala porovnavat s tou druhou,co mala stihlu postavu a zvalovat prave na postavu.Ale vela ludi ti napisalo,ze to asi nebolo kvoli tomu.Tak sa prestan trapit,preco si ta nevybral a ako pise doubledog zacni si verit.Hlavu hore,pekne na sebe pracuj a ani sa nenazdas,ako a stretnes niekoho moc fajn:-))
Inak este ma zaujala jedna vec,ze pri 168 a 74kg mas mieri 93- 74- 102.ehm ehm neviem teda ako sa merias,ale toto ti nezozerem:-)))

doubledog

tinka, nerob paniku
tvoja hmotnost neni to najdolezitejsie
dolezite je, aby si si verila, potom budes mat aj uspechy vo vztahoch
a potom sa ti podari aj schudnut

tinkaaaa

Ďakujem vsetkym,co si myslia,ze mam 15 rokov..Do tohto okamihu som bola brana za dievca s vysokym IQ..To,ze som povedala a opisala svoje pocity som asi nemala,lebo vsetci si automaticky myslite ze som sprosta. Tak mam male sebavedomie, proste neviem si najst chalana. Kazdy je so mnou eln kamarat, pretoze akonahle chce nieco viac,tak ja spanikarim,myslim si ze som hrozna a nehccem...Je take tazke ma pochopit?? A mam 22.

chicha

mila tinka, pokial nemas aspon 90 kg, tak vaha nie je rozhodujuca. Chudni dalej, to ti nezaskodi, ale nie kvoli nemu. Robi si z teba prdel, lebo vidi, ze si sprosta a ze ho chces, a tak ta provokuje.Predpokladam, ze mas pod 15(podla urovne prispevkov), lebo skutocne je to povrchne, ked ako prioritu vo vztahu vidis vahu a krasu. Bud vesela, ignoruj ho..co si urcite vsimne a zacne mu to vrtat hlave. A kazdy chlap ma najradsej to , o co musi bojovat. To znamena, ze ked si ho prestanes vsimat,
zacne nad tym spekulovat a mozno to bude cesta k tebe. Ale ak ti mozem poradit, vyser sa ty na neho a nemrhaj energiu na niekoho, kto o teba ani nezakopne.

chicha

mila tinka, pokial nemas aspon 90 kg, tak vaha nie je rozhodujuca. Chudni dalej, to ti nezaskodi, ale nie kvoli nemu. Robi si z teba prdel, lebo vidi, ze si sprosta a ze ho chces, a tak ta provokuje.Predpokladam, ze mas pod 15(podla urovne prispevkov), lebo skutocne je to povrchne, ked ako prioritu vo vztahu vidis vahu a krasu. Bud vesela, ignoruj ho..co si urcite vsimne a zacne mu to vrtat hlave. A kazdy chlap ma najradsej to , o co musi bojovat. To znamena, ze ked si ho prestanes vsimat,
zacne nad tym spekulovat a mozno to bude cesta k tebe. Ale ak ti mozem poradit, vyser sa ty na neho a nemrhaj energiu na niekoho, kto o teba ani nezakopne.

inkubator

tinkaaaa,

vlastnosti nejakeho cloveka-ci je pekny, mudry, posudzuju vacsinou druhi, pretoze len malo ludi sa dokaze odhadnut spravne.

lalidae

tinkaaaa, nerieš neriešiteľné, prosím. Vykašli sa na to, prečo má on záujem o veľkosť 36, ty sa daj dokopy, začni s nejakým športom alebo trebárs vyšívať.
Určite sa nájde niekto, kto si tvoju pozornosť a tvoje priateľstvo zaslúži viac. Držím palce

malickasom

ona je skareda a ty si tucna? :D tak co by si asi vybral chlap? ja si myslim ze na tom vobe nezalezi aka je ona a aka si ty. Chlapom sa pacia plnsie zeny ale myslim ze asi si ju vybral lebo si s nou rozumie...

tinkaaaa

Takze ja som este aj blba??Dobre vediet,az na to ze blba naozaj nie som..Som blba ak som uverila chlapovi,ze som uzasne,ze chce byt stale so mnou, ze ma ma strasne rad a potom pride neikto iny?Preco si myslim,ze je to velkostou oblecenie??Mozno preto, ze sa necitim ja sama spokojna a preto tam haldam dovod,lenze my sme sa spolu o n ej bavili este predtyma povedal,ze je to to najhorsie co ekd stretol ..ze si s nou nerozumie,ze je blba,tak asi si rozumeju v sexe...