MEGASKORBICKA LIECBA-TEDA VITAMIN C

damian

a neviem si predstavit, ako mohol zjest denne 3 gramy slovenskeho Celaskonu, ved ten vyrabali v malickych davockach - to musel tych tabliet s mastencom zjest desiatky...

damian

Cecilka, neviem, aky to bude mat efekt, ak za tabletou C si das sodu. Posielam na SK uz neutralizovany vit C v prasku, alebo, ak ludia chcu, posielam cisty vit C prasok, do ktoreho sa moze primiesat soda (nie vela), aby nebol kysly.

Ine doplnky nie je treba neutralizovat, len vit C.

Soda sa nema pit len tak, pocas dna, lebo neutralizuje zaludocne kyseliny, ktore su zivotne dolezite.

kosa

damian to vysvetlil.

rozne prisady vo vitamine C sposobovali tje oblickokamene.

zaroven aj provokovali rakovinu.

preto aj vysvetlenje ze njektori pouzivajuci formu vit C z prisadami sa v principe dalej ( hoci pomaljse) zahlyenovali.

damian

Pre neveriacich aCetistov:

Pauling himself was diagnosed with prostate cancer at age 59 and died from it at age 93. He attributed this long life to high vitamin C intake as well as the intake of other nutrients. Interestingly enough, both his parents died before the age of 60.

Pauling mal 59 rokov ked mal zistenu rakovinu prostaty. Zomrel na nu, ale v 93 rokoch!

Obaja jeho rodicia umreli pred 60 rokom zivota.

Takze tak. "...a bolo svetlo..."

celaskon

Damian : Asi to tak bude nie som odbornik ani on nebol a mastenec nikdy nespominal.Iba viem, ze dostal s toho tie kamene.

cecillka

damian, prosim ta, vysvetli mi, ze ked si chcem zneutralizovat obycajnou sodou bicarbonou klasicky vit.C-kyselinu ascorbovu,tak mam normalne prehltnut ten vit.C a hned si dat pohar vody s malou lyzickou tej sody? Ci ako? A takymto sposobom sa daju zneutraliozovat aj ine doplnky, napr. aj mineraly ako vapnik, horcik, zinok, ktore su v syntet.forme?Vo forme oxidov, hydroxidov...
Ze mozem aj ku nim si dat tu sodu bicarbonu?
A este otazocka. Kolkokrat denne mozem pit sodu bicarbonu? Mozem aj viac poharou, aLEBO MAX. JEDEN, S JEDNOU MALOU LYZICKOU?

damian

lemze ja necitam vsetko, mam aj inu robotu :-)

Dlhe roky uzivani acelaskonu znamena dlhorocny sustavny prisun mastenca, latky anorganickej a karcinogennej.