som tehotna??

Príspevok v téme: som tehotna??
katrin22

2 dni mi meska menzes...vzdy som ho mavala pravidelne, pred 10 dnami som bola u gynekologa a ten mi povedal, ze mam akurat pred menstruaciou..co mal vlastne pravdu...lenze ona stale nikde. aj mi povedal ze mam trochu zvacseny lavy vajecnik...no citim sa ako pred menstruaciou lenze ona stale nikde, robila som si tehotensky test..jeden kvalitnejsi tam mi vysla len druha uplne zanedbatelna ciarocka a dva take lacne tie boli negativne. chcem len pocut nejaky nazor od vas, myslite ze by som tehotna byt mohla? alebo to bude nieco ine?

alena 29

ahojte.chcela by som sa opytat ci mozem byt tehotna,ked mi min.mesiac meskala menst.robila som si test clearblue vysiel pozitivny.na druhy den som si robila test zase a uz bol negativny a to som uz aj dostala akoze menstruaciu,trvala az 1 den a maximalne o nicom.teraz ocakavam menst ktoru som mala dostat 8.6 no a stale nic.neviem co si mam mysliet.je to vsetko take divne,casto placem z nicoho nic.stres nemam no ja neviem.asi mi sibe.

sabina1205

Mne meškali krámy 2 týždne, tak som si urobila teste a bol pozitívny, tak som si kúpila druhý, samozrejme iná značka a tiež bol pozitívny..takže ja týmto testom verím, lebo mi to potom aj doktorka potvrdila..

janka88

lollipop - mne doktorka podla sona zistila už v 4 týždni, že som podľa sliznice. Čakala som kedy sa mi dostavie krámy tak som tomu nevenovala nejak pozornosť ale hneď mi doktorka spravila tehot. test ktorý vyšiel pozitívne a pre istotu mi zobrala ešte krv - výsledky som mala poobede ten deň.

::

co ti ma napisat?si precitaj vsetky prispevky nie je ich vela naco o sexe ma pisat???ak si precitas tak zistis ze chce babo a neje to daka 15 co ju prepalcoval a teraz tu strachuje

dancaBB

nakoniec napise ze mala sex a mali kondom a nepraskol :D ale stresuje tu a vsetci s nou:D

ved si nic nenapisala o sexe...vela bab tu stresuje absolutne pre nic...si myslia ze na nic zasvieti slnko a uz su v tom

napis nieco viac,.podrobnejsie

sarah parker

zvacseny vajecnik mozes mat aj z toho, ze mas velke corpus luteum, teda zlte teliesko, ktore v tehotenstve vyzivuje plod v prvych tyzdnoch.
ale nepredbiehajme :-) najprv si urob ten test.
naozaj, ak ti vysla uz len slabulinka ciarka, tak zrejme si tehotna.