Psychiatrické odd. v Prešove

Príspevok v téme: Psychiatrické odd. v Prešove
yyy

ahoj, prosím vás je tu niekto kto bol hospitalizovaný na psychiatii v Prešove??
zaujíma ma hlavne prístup lekárov k pacientom a prístup zdravot.sestier
máme tam hospitalizovaného ocina a bojím sa ako sa tam k nemu budú správať, je vystrašený a sestričky sa mi zdajú akési nedostupné
a tie prípady poniektoré tam, bojím sa, aby mu tamniekto neublížil
ďakujem za každú odpoveď
a ešte by ma zaujímalo, čo v takej nemocnici s pacientami robia

yyy

zuju, obv.psych.je Evička Kotuľákova, boli sme pri nemu v utorok,,,,,,a tak až dnes(kvôli práci),,,,a ani nás nepoznal, bol ako námesačný...,,,predstav si ešte ani k lekárovi sme sa nedostali, dnes nám sestričky povedali, že cez víkend tam slúži lekár, ktorý pacientov nepozná, zdá sa mi to divné, a zaujímalo by ma tiež čo do neho pchajú...keď je taký čudný a rozpráva z cesty****
nemáš s tým skúsenosti?????????
a ešte aj na inú izbu ho dali...neviem, kvôli čomu

yyy

zuju, jedná sa o ocka, má akési delíria, v pondelok ho vzali do nemocnice, vieš vidí furt nejaké postavy, nevie doma, kde je..ale nie stále, včera sme rozprávali s lekárkou..ale nepovedala nám skoro nič, takže neviem, čo s ním robia, len že mu brali krv,
a rozpráva občas z cesty
a najlepšie bolo, že po prvej noci sa ráno v nemocnici triasol a oni mu nasadili niečo na akýsi alkohlický syndrom..akokeby bol alkoholik-už som tej lekárke chcela niečo povedať
prístup k pacientom jak cíp
triasol sa.jasné šak sa bál-do nemocnice nechcel ísť!!!!!!!
dnes som za ním nebola-prac.povinnosti a návštevy len do 17 hod, tak pôjdem až v sobotu skôr mi to nevychádza, bojím sačo tam za tu dobu bude prežívať
človek sa bojí, a oni z neho hneď spravia alkoholika
ak sa môžem spýtať ty si sa načo liečila, keď si tam bola? a ako dlho si bola hospitalizovaná? ak môžem teda vedieť? ako s tebou zaobchádzali?

zuju

yyy ja som bola v Presove pred styrmi rokmi tkze neviem momentalnu situaciu, a,b,c, su terminy ako ma spristupnene vychoadkz- bez vychadziek, s dozorom...sam. Ku komu inak chodi psychiatrovi vonku, mimo nemocnice?
Z tvojich sprav mam pocit ze si skor vystrasena ty. Neviem ake ma ocko nasadene lieky, liecbu, terapeuticky program. Prve dni, predpokladam ide iba o pozorovanie pacienta, rozhovorz s psychologom...

yyy

zuju si poklad, zatiaľ je na uzavretom, ani neviem, čo to znamená
a ten režim A B C znamená čo? inak zuju, oni tam tých pacientov nejak vyšetruju? ak áno, nevieš ako?