nedostatocna erekcia...STRES alebo CHOROBA?

Príspevok v téme: nedostatocna erekcia...STRES alebo CHOROBA?
amigo78

Zdravim Vas vsetkych:)Chcel by som sa zdôverit so svojim problemom.S priatelkou som 2 mesiace velmi sme sa tesili na sex...kedze okolnosti nedovolili doslo k tomu az po dvoch mesiacoch.Sme uz dost zalubeny a zacal som mat strach ze ju neuspokojim dostatocne nakolko viem ze mala viacerych stale sa porovnavam:(...Tak sme nato isli lenze ja som v ten vecer kusok viac vypil vonku a nejako sa mi nechcel moj sluzobnik postavit...a k tomu na druhy den sme to skusali znova ale nic neslo to...zistil som ze ma bolia semenniky a aj nad penisom...zasiel som ku doktorke ta mi povedaala ze s najvacssiou pravdepodobnostou som prechladeny...Priatelka namna tlaci chce sex ale ja k tomu ze som prechladeny sice to uz prechadza...tak mam strasny stres...neviem sa uvolnit aj ked som sam doma...stale nato myslim ze som to pokaslal ze ma koli tomu necha bojim sa velmi ze bude zle...poradtte mi prosim co mam robit:(...mal som tiez viac holiek a nikdy som tento problem nemal ale taktiez som nebol ani do jednej zalubeny...prosim o radu dakujem Vam velmi pekne:(

scarlett10

Zdravim, chcela by som poprosit o radu, ak ma alebo mal niekto podobny problem,aky mame s partnerom. Sme spolu uz vyse pol roka,ale akosi nam to neklape v sexe. Na začiatku nášho vztahu, stačilo,že som sa ho dotkla a už mu stal, oralny sex netrval viac ako 3-4minuty,ale asi po mesiaci,ked sme uz chceli mat sex, sa mu nepostavil,a ked sa mu na par sekund postavil,tak sa hned aj spravil.Partner hovori,ze este nebol tak zalubeny ako je teraz a ked sa ho dotykam alebo on mna, tak ho to velmi vzrusuje tak nechape co sa deje.Aj pri oralnom sexe vsetko citi ako zvycajne, len mu proste netvrdne,trochu stvrdne az tesne pred vyvrcholenim. Vyskusali sme uz rozne afrodiziaka podporujuce erekciu, tiez kremy ale nic nezabralo. Chcela som, aby isiel ku doktorke, ale on sa na to nedokaze odhodlat, a ja ho tam nasilu nutit nechcem. Partner ma 25 rokov, a robi v zahranici, uz par rokov, takze stres z prace sme vylucili, kedze predtym mal sex a bolo vsetko v poriadku. Viete mi niekto poradit, ako tento problem odstranit? Ale hlavne by som chcela vediet, co moze byt pričinou tohoto problemu, a ako sa jej da v buducnosti predist. Ďakujem za všetky rady. S pozdravom Scarlett

amigo78

Ano ona o vstekom vie...vsetko sme si poveadali..aj stres aj ta choroba...aj ked stres uz nemam taky lebo ma ukludnila ale to prechladnutie...citim ze niesom ete fit...a citim ze niesom taky nadrzany ako inokedy...tak neviem preco to...zajtra to chceme skusit tak som zveday...:(....neviem teda z coho mam taku slabsiu erekciu...je tam ale kratsia alebo je jak z gumy...dufam ze zajtra to bude ok

limetka335

presne tak.. pekne jej to povedz... prípadne jej povedz aj o tvojom strachu.. pekne o tom pokecajte a neboj sa:) bude to ok

alzbee

A povedal si jej, ze si asi prechladnuty a boli ta to?...myslim, ze ked jej to pvoies, tak pochopi a nebude na teba tlacit.