JA SA ZBLAZNIMMM :-(

Príspevok v téme: JA SA ZBLAZNIMMM :-(
nestastnaach

ja uz neviem co mám robit,mán uz 18 rokov zachvilu 19 a moji rodicia ma este stale tahaju so sebou na dovolenku do chorvatska,no to by este nebol problem,lenze ja som tam bola uz 13 krát za tych 18 rokov,a uz ma to nudi.nudi ma aj to,ze sa staraju do mojho zivota,rozkazuju ako 3rocnemu decku,a ked poviem,ze nieco nechcem tak aj napriek to musim spravit,alebo tam ist.ja to uz nevydrzim,co s tym mam spravit?trpiet do konca zivota?

darika

Ja mam aj 23 rocnu kamaratku,ktora chodi rok co rok s rodicmi do Talianska.Ona je ale prec a ked si chce rodicov naozaj uzit,tak idu spolu na dovolenku.Nie je to hanba,ale ak sa ti to nepaci,mala by si si uz vediet povedat svoje.Nechces ist,nechod.Uz mas dost rokov,aby si mohla byt doma aj sama.Pokial ty ale budes rodicov vo vsetkom posluchat aj do 30-tich,tak ti budu do toho veku aj riadit zivot.

je mi teplo

Boze, milujem taketo prispevky :D typu "trpiet do konca zivota?". Mila moja, este si zjavne netrpela... Dovrsila si 18, ak sa nepaci, chod! Nic by nebolo zle na tvojom prispevku, ale taketo sebalutostne konce ma zabijaju. Iny este ani pri mori mozno nebol a ty uz kolkokrat... Na Slovensku byvas ako dlho, a to ta este neprestalo bavit?! :D ach jaj...

Pozri, ak sa ti na dovolenku nechce, ja by som to narovinu povedala. Ak si to povedala a napriek tomu ta "nutia" tak chod, co ine ti zostava. Neviem sice, preco tvoji rodicia nechcu ist na dovolenku sami, aj pre nich by to bolo lepsie, mali by pokoj od deti a vacsie sukromie, takze neviem...
povedz im, nech idu bez teba, nech si oddychnu od vas (teba) deti a nech si uziju intimco...
Mozno ta beru preto, aby si zatial "nevyvadzala" kym si doma??? To ty musis vediet. Napriklad u mna taketo nikdy nebolo, kedze som ziadne hluposti nikdy nevymyslala.
A ak sa ti nepaci, ako s tebou reaguju, ze ti do vsetkeho kecaju a ja neviem co, tak mas uz pomaly 19. Nechodis na VS? Ak nie, mozno pomaly pojdes, a tam to uz mas vyhrate.