zena, sport, krasa

Príspevok v téme: zena, sport, krasa
helfire

Caute. Potrebujem vas nazor na tuto situaciu. Mam priatelku som s nou 5 rokov a lubim ju. Ale posledne dva roky pribrala do brucha, zadku a bokov. Zacal som jej nepriamo davat najavo aby trosku viac zacala sportovat. Ale ona na to nechce ani pomysliet. Proste nema absolutne vztah k ziadnej fyzickej aktivite. Skusal som ju dotiahnut do viacerych sportov, ale furt sa kvoli tomu iba nahnevala a zacala vymyslat, ze ju nemem rad taka aka je. Mne nejde ani tak o postavu ako o to aby si vybudovala pozitivny vztah ku sportu, aby ho sama vyhladavala. Viem ze casom to bude horsie, teraz je este mlada a zacinaju s tym byt problemy. Proste sa bojim ze sa mi prestane pacit a bude zle.

doubledog

ukaz jej sport ako prostriedok zabavy a relaxu, ukaz jej, ze je prijemne dat telu zabrat
musis jej proste sport nejakym sposobom "dostat do krvi"
ale recami sa to neda

sa celkom bavim na tom, ako sa ti tu tucne baby rozculuju, ze ti ide iba o postavu
cele v ramci hesla: trafena hus zagagala :)

armia

Lavronne, uplne suhlasim.

Chapem, preco sa helfire boji, predsa zakladom kazdeho vztahu je ista sexualna pritazlivost a ta sa moze vytratit, aj ked svoju priatelku bude stale lubit. S pribudajucim vekom je coraz tazsie udrziavat postavu a vsetko a klesaju aj naroky na partnera, ale idealne je, ked sa obidvaja snazia rovnako. Ked to nejde sportom, moze to ist aj inym sposobom - zdrava a primerana strava, dlhe prechadzky, istym druhom fyzickej aktivity je aj sex ;)

alzbee

Niektore tu pisete, ze ju NUTI sportovat a to nie je od neho pekne...nato ste ako dosli, ze ju nuti?...samozrejme, ze niektori ludia maju taku povahu, ze ked od nich niekto nieco chce a oni to nechcu, tak just spravia opak, aj ked vedia, ze by im to prispelo. To je zrejme aj pripad jeho priatelky..nepaci sa jej, ze jej navrhol, aby sa venovala sportu, lebo to z jeho strany hned berie ako utok na jej postavu a tym padom schvalne nechce ist s nim sportovat. A pritom na tom nie je nic zle...kazdemu cloveku prospeje aktivita. Ale svojou tvrdohlavostou dosiahne jedine to, ze sa nakoniec naozaj zagulati a bude nespokojna sama so sebou.

alzbee

Niektore tu pisete, ze ju NUTI sportovat a to nie je od neho pekne...nato ste ako dosli, ze ju nuti?...samozrejme, ze niektori ludia maju taku povahu, ze ked od nich niekto nieco chce a oni to nechcu, tak just spravia opak, aj ked vedia, ze by im to prispelo. To je zrejme aj pripad jeho priatelky..nepaci sa jej, ze jej navrhol, aby sa venovala sportu, lebo to z jeho strany hned berie ako utok na jej postavu a tym padom shcvalbe nechce ist s nim sportovat. A pritom na tom nie je nic zle...kazdemu cloveku prospeje aktivita. Ale svojou tvrdohlavostou dosiahne jedine to, ze sa nakoniec naozaj zagulati a bude nespokojna sama so sebou.

Lavronne

helfire: Tak tebe nejde ani tak o postavu ako o to aby si tvoja priatelka vybudovala pozitivny vztah ku sportu?
Tak tomu neverim! Coby si s toho mal?
Myslim si, ze predovsetkym ti ide o to aby dobre vyzerala a aby bola zdrava.
Zeny ktore su obezne su aj Lenive co sa tyka fyzickej aktivity.
Ak nieco nezacne zo sebou robit v mladom veku a zanedba to, tak to uz pojde len dole vodou. A to nemyslim len ako bude vyzerat, ale aj to ,ze to bude mat negativny vplyv na vztah.
Niet potom divu, ze muzi sa zacnu pozerat po mladsich a stihlejsich zenach.
Darmo mozu ludia hovorit tu Velmi rado Otrepanu frazu "Ked ju mas Rad", to uz vobec nic neznamena. Zena a takisto aj Muz sa musi o seba starat, aby vzajomna pritazlivost ostala.
Tak isto aj po Sexualne stranke ak ma Zena dobru a pestovanu postavu Muz nema velke problemy dostat kedykolvek erekciu. Pretoze Zena ho sexualne pritahuje. Co sa neda povedat o moletnych zenach. Su len vynimocne pripady pri ktorych muzi su vruseni uz len pri pohlade na "Tucne" zeni. To uz ale nie je prirodzene!
Co sa niekomu moze pacit na Tucnych Zenach? Sadlo? Nezdravy Tuk?

P.S - Lenivost je jedna z Najhorsich vlastnosti cloveka !

.....

Trochu zvlastne, ze zo strachu z pribratia po tehotenstve a dojceni niekto radsej zostane slobodny. Ked som sa vydavala, tak toto mi teda fakt nenapadlo. No ale ludia sme rozni. Bola som tehotna, deti som docjila, som v strednom veku, ale pribrata nie som. Myslim si, ze to, ako zena vyzera, ma vzdy vo svojich rukach. Iste, ked su deti male a tiez kym rastu, nema starostliva matka prilis vela casu venovat sa svojej krase a postave, ale nieco sa da.Dolezite je, aby pohybova aktivita bola sucastou jej zivota - pomoze jej to udrzat si kondiciu, postavu a prenesie sa to aj na deti, lebo deti nas neustale pozoruju a napodobnuju a kopiruju podvedome nas sposob zivota.Je to dost velky problem, ak jeden z partnerov sportuje rad a druhy k tomu nema vztah. Nieje to len vec krasy a postavy ale hlavne toho, ze potom nemaju spolocne aktivity a casto travia volny cas kazdy sam. Prave sportove aktivity umoznuju aby partneri a neskor cela rodina travila cas spolu.

hestia

nie je nič horšie ako ked niekto niekoho núti do niečoho do čoho sa mu nechce. ak ju naozaj lúbiš, tak nemáš čo riešiť a bude sa ti páčiť aj ked bude mať viacej kíl ako by mala mať

monica gazpio

Milý helfire, to, že nútiš robiť priateľku, čo ju nebaví, nie je od Teba pekné, aj keď na druhej strane je požiadavka doby byť štíhla a sexi. A ďalšia vec je, že ak pribrala zo štíhlej postavy do normálu, tak to ešte nie je príznak začínajúcej obezity. Lebo, už keby sa približovala k obezite, tak je to zle, ale tým, že ju budeš nútiť do športu, nič nevyriešiš. Máš na výber: buď ju budeš milovať takú aká je, alebo sa s ňou rozídeš. Keby ja som mala takého priateľa, ktorý by ma nútil robiť, to, čo ma nebaví, tak sa s ním rozídem. Ja, keďže mám sklon priberať, tak je mi lepšie byť slobodná, lebo, krása ženy sa stráca, keď sa vydá. Po tehotenstvách, pôrodoch a dojčeniach priberie a behom pár rokov je z nej bacuľka. Tak to proste je, chlap začne obzerať za štíhlou a potom sa čudujeme, že je toľko rozvodov, lebo ľudia sa rozvádzajú pre somariny. Čiže menšie zlo pre Teba bude, keď sa s ňou rozídeš. Predídeš rozvodu.

ja :D

najlepsie by bolo, keby my tucnejsie a lenivejsie sa dali dokopy s "pupkatymi medvedikmi" a ti sportovci s idelnymi zenami...

a nebol by ziaden problem.
takto iba jeden druhemu nieco vycita a nieje spokojny.