zena, sport, krasa

Príspevok v téme: zena, sport, krasa
helfire

Caute. Potrebujem vas nazor na tuto situaciu. Mam priatelku som s nou 5 rokov a lubim ju. Ale posledne dva roky pribrala do brucha, zadku a bokov. Zacal som jej nepriamo davat najavo aby trosku viac zacala sportovat. Ale ona na to nechce ani pomysliet. Proste nema absolutne vztah k ziadnej fyzickej aktivite. Skusal som ju dotiahnut do viacerych sportov, ale furt sa kvoli tomu iba nahnevala a zacala vymyslat, ze ju nemem rad taka aka je. Mne nejde ani tak o postavu ako o to aby si vybudovala pozitivny vztah ku sportu, aby ho sama vyhladavala. Viem ze casom to bude horsie, teraz je este mlada a zacinaju s tym byt problemy. Proste sa bojim ze sa mi prestane pacit a bude zle.

malickasom

a co s chlapom co sa o seba nestara? ja ta celkom chapem, tiez by som nechcela chlapa co nic nerobi len papka a pribera. Samozrejme, na vzhlade nezalezi ak niekoho milujes, ale aby som sa vyvalovala v posteli s pupkatym medvedikom tak to teda nie! ked sa staram o seba ja, tak nech sa stara aj moja polovicka

sweet_lolitta

nie je to normalne :) moj dedko este v 70tke chodil hrat tenis, zdravo jedol a sportoval :)
Ked zena naberie po porode je nieco ine, ako ked naberie po prezieracke a nicnerobeni v mladom veku.

ja :)

ale s pribudajucim vekom je to normalne.. ako vyzeraju nasi otcovia? myslite si ze tato generacia bude stale dokonala, krasna, stihla?

chlapi a co budete hovorit ked bude vasa manzelka nabrata po porode? s nou nebudete spavat kym neschudne?

sweet_lolitta

skus si to otocit aj opacne, si predstav, ze tvoj priatel by zacal priberat, ze by sa mu nafuklo brucho, nohy zmlandraveli, fucal by po schodoch...no mna by nepritahoval, i ked by som ho mala rada.

ja :)

moj priatel je tiez sportovec, ja k sportu vsak nemam ziaden vztah.
sme spolu skoro rok, no obcas mi naznaci, ze ak to s mojou "lenivostou" takto pojde dalej, a budem sa napchavat (ked mam napr. skusky, stres riesim jedlom) priberiem a nebudem sa mu pacit..

akoze co s takymito chlapmi robit? rozijst sa s nim teraz a hladat niekoho, kto ma bude lubit aj ak budem tucna? to je asi nerealne.

alebo trpiet dokola roznymi dietami a sportom, ktoremu ked sa nevenujem poriadne v konecnom dosledku aj tak moc nepomoze..

lienka48

My sme s priatelom od zaciatku vztahu mali taky blby zvyk papat po veceroch pravidelne chipsz,zmrzku a pit colu,az sme sa nazdali a pribrali sme min.6 kíl.Teraz si zo seba robime srandicky,ale zacali sme chodit bicyklovat aj spolu cvicime.Vo dvojici to nejak lepsie ide.

sweet_lolitta

helfire, to mi je luto, ja mam kamarata, ktory je na tom podobne, je mlady, ma peknu tvar, mudry a rozhladeny, len tucny... Keby schudol, tak by sa baby aj potrhali, lenze jemu to pride zatazko cvicit a este k tomu nejest chipsy a hektolitre koly...
Chapem ta aj ako muza, ze ju mas rad, a chcej ju taku aka bola na zaciatku. No skus ju zobrat spolu niekam, napr na korcule, bicykel a pod, zo zabavy a nie kvoli chudnutiu. Ona sa mozno namota.

dancaBB

vies, ono to myslis aj dobre..ale keby mne to povie ten moj, ze by som mohla zacat sportovat, tiez sa naserem..lebo vies...ja neviem ale myslim si ze keby chalan pribral tak baba to neriesi..kasle na to..ale chalani proste hned za kazde deko..a si uvedom ze bude mat zo seba komplexy a to snad nechces...ak ju ms rad kasli na to..ked pribere 10 kilov alebo proste strasne vela..potom ries

helfire

alzbee dakujem presne tak ako si to napisala som to myslel. Proste teraz sa mi paci a ked sa len trosku viac vymaka tak ju zozerem trojnasobne. Ide o to ze ja len chcem aby proste trosku venovala svoj zivot aj sportu. Nechcem od nej ziadne vrcholove vykony proste len aby mala k tomu vztah a ze ked ju zavolam von ze pod si so mnou zabehat, alebo zabikeovat, tak aby nehundrala a kludne sla.

alzbee

Ani mne nevadia chalani pri tele...moja sestra si hlada len takych:D a vzdy z nich srsi urcity sexepil :-P...ide o to, ze keby som si nasla chalana pri tele, tak mi to nevadi, beriem ho takeho, aky je, ale ked je uz niekto zvyknuty, ze ten jeho partner/ka je stihly a zrazu zacne priberat, tak v tom pripade je to uz cosi ine...ja nechcem, aby moje myslienky vyzneli uplne povrchne, ze ide len o krasu alebo co-to boze chran! ale chcem tym povedat, ze Helifire-a chapem :))