nespravodlivost a velmi velká túzba...

Príspevok v téme: nespravodlivost a velmi velká túzba...
Domi20

strasne moc závidím mamickám, ktoré majú deticky a tesia z nich.... je to velmi krásne, mat taký malý poklad doma a pozerat sa ako rastie....velmi túzim po bábätku...a s priatelom sa on snazíme uz nejakých 8 mesiacov... a stále nic..stále príde tá zlá neocakávaná menstruácia...nechápem, preco zeny, ktoré deticky nechcú ich majú...a tie co po nich velmi túzia ich nemôzu mat...je to nespravodlivé.... a je mi to velmi lúto...uz som sa snazila stále nato nemysliet a uzívat si milovanie...ale stále nic....nechápem preco to nejde, som si myslela ze je to také jednoduché ale NIE JE...Som mladá a zdravá a stále to nechce príst...teraz ideme s priatelom na dovolenku pri more...a dúfam, ze tam sa to podarí....a ked nie.... tak budem z toho zase hotová ako vzdy...uz som zúfalá... neviete niekto ako ,,zarucene" otehotniet???? to asi ani neexistuje....dakujem za odpovede...

Newyourkerka

Prečítala som si časť z tejto diskusie. Niektoré ženy to je typický prejav slabomyselnosti ako napr. tá veta vyštudovala som Vysokú školu, našťastie nie na Slovensku. To je absolutná nadradenosť, pozri kto som ja a kto si ty. A pritom veľkosť človeka spočíva v úplne iných veciach. Tvoríte svet, aký chcete mať-povrchný a bez chrbtovej kosti, potom sa nečudujte ako to tu všetko vyzerá. Žijete podľa pravidiel a len to je pre Vás sväté, všetko čo sa vybočuje vaším pravidlám, je zle. No nezavidím Vám tu nalinkovanosť a nudnosť. Fakt, že nemáte kúsok pekného slova, len blbé reči.

amorre

a najhorsie veci, ktore sme museli ustat bola zavist, typicka vlastnost slovakov. nikdy nezabudnem na slova od jednej zeny, ty mas vsetko a ja nic, lenze skosa, ze nechape, ze problemy vzdy boli a budu a ma ich kazdy a ak ich nema, mat ich bude.

Neviem o tom, ze by niekto nebol zbity,
neviem o jedinom, ktory by bol v pohode,
neviem o sne, ktory by sa nebol casom znicil
alebo sa neocitol v porobe.
je to citat z jednej slavnej knihy...

Niektorim tu chyba najdolezitejsia ludska vlastnost a to je pokora. Hladiet len na seba a odsudzovat inich, nepomoct, ale radsej dodrbat.

amorre

ja sa zatial vydavat nechcem, my sme sa takto dohodli, uz davnejsie boli zasnuby, ale nam to jednoducho takto vyhovuje, nemusi byt kazdy ako vy. ja neviem, co to nechapete, ze laska nie je o papieri? to chalanisko ako pises, by mi zniesol modre z neba a ja jemu. sme si velmi blizky nato, aby sme jeden druheho nechali. obom sa z rodiny zabil clovek pri autonehode, jeden druheho sme podrzali, nasa laska drzi aj ked sa stanu zle veci a to povie kazdy v nasom okoli, ze je uzasne, ze existuju aj take vztahy a ze v nasich ociach vidiet aj po tak dlhej dobe ten vasnivy ohen a lasku. a ja to tak citim, aj dnesne rano, aj zajtrajsie, nastalo

EGON

Ahoj Amorre a kedy myslis, ze ten tvoj vztah vyusti do manzelstva, ked je dlhodoby? Asi si ta chalanisko nechce vziat, vsakze? Nuz cakaj, ale nie dlho, aby si neostala starou dievkou.

amorre

ja nikoho nepodporujem, ale nechovam sa ako namyslena hus, co zjedla vsetku mudrost sveta, skola z teba nerobi cloveka, vidis uz len to ako si sa rozculila znaci, kde mas velke medzery

ciii

Som vydata 10 rokov a nikto ma nenabuchal. Pod tiez som myslela ivanku. Moja, nemusis ma chytat za slovicka, som v slovencine este stale celkom dobra, aj ked som tie skoly nastastie nevystudovala na Slovensku.
Ja teba podla mna urcite nesudim, predpokladam, ze tvojou alma mater nie je Oxford. Tak podporuj decka, aby mali deti, najlepsie s chlapmi, ktori si ich ani nikdy nevezmu, papa.

amorre

no jasne, samozrejme musis mat viac, len ti jedna vec chyba a ty vies najlepsie aka...
tu sa pise zasadne o tom, ze dvaja ludia, ktori sa lubia, chcu mat dieta...nech ho maju...
ty si radsej hlad do svoho hniezdocka, lebo nemusi byt vzdy take prijemne a teplucke