Gynekolog/gynekologicka v Bratislave

qiu

MUDr. Dagmar Ružičková ako asi každý gynekológ ti spraví vstupne vyšetrenie aby vedela že aká HAK je pre teba najlepšia. Keď nič závažné nezistí tak ti hneď na mieste predpíše recept s tým, že potom musíš prísť na odber krvi. Zavolaj jej a opýtaj sa či berie ešte nové pacientky. A čo sa týka poplatkov je tam ročný paušálny poplatok 600,-- za nad štandardné služby. Inak potom už neplatíš nič. Teda aspoň ja som neplatila. Ak by si chcela nejaké bližšie info tak mi pošli mail.

agina

MUDr. Magdalena Mayerova, sidli na Račianskej 34, vo Figare, naproti Mladej Gardy. Ja tam chodim uz 8 rokov a dochadzam k nej 100 km. Tiez som sa o nej dozvedela na odporucanie.

otazka

chcem sa spytat na gynekologicku Ruzickovu...este som nebola u gynekologa, mam 19 a pohl. styk som uz mala..mam mensie problemy s akne, uzivala som toho uz vela..kozna mi kedysi odporucila antikoncepciu ale nechcela som..lenze teraz by sa mi aj zisla:). sla som teda ku koznej a tami vravela ze lepsie bude ked mi to odporuci sam gynekolog,,dala mi nejake odporucka,napr na Yadine...
takze hladam (co najskor) nejaku dobru gynekologicku, pretoze co najskor potrebujem antikoncepciu,jednak pre akne a jednak proti otehotneniu.Citala som uz vela krat ze MUdr Ruzickova ich da hned aj bez odberu krvi, to znamena ze tam pridem prvy krat a hned mi ich da alebo ako to mam pochopit? robi nejake vstupne testy na ktore budem musiet cakat dva tyzdne??? a berie vobec novych pacientov??? a ako je to s cenami?? citala som ze je rocny poplatok 300-400 sk..a viac sa uz neplati?? ci za kazde objednanie?vysetrenie??

veronikai

pani doktorka Ruzickova ordinuje v zdravotnom stredisku v lamaci, je mila, ja s nou mam len dobru skusenost, bola som u nej prvykrat..lepsie povedane som bola na svojej prvej gynekologiockej prehliadke v zivote vo svojich 22rokoch a bola super. predpisala mi mi aj fajn antiko, yadine, uplne bez problemov...

tanat

Neviete mi niekto poskytnut info o cenach u Mudr Janeka ml (ambulancia ma na Americkom namesti) Zaujim ama bezna gynekologicka starostlivost.