Vazny kozny problem

Príspevok v téme: Vazny kozny problem
lencocka

Kedysi som sem o tom pisala. Zmierit som sa zmierila, ale to co sa mi deje s kozou je nieco nezvycajne. Dermatolog mi kedysi na brade omylom spravil vypukle jazvy, lenze problem je v tom, ze pod tymi jazvami sa mi robia hnisave vredy, ktore nemozu vyhnisat. celu bradu mam opuchnutu a bolavu, boli ma pri jedeni aj ked spim sa zobudim na bolest. Najhorsie je, ze mi nevedia pomoct ani ini dermatologovia. zacinam sa bat, aby som nedostala zapal az do kosti,viem posudit, co je este ako tak dobre a co je uz vazny problem. bojujem s tym treti rok, co mi to tak dokaslal a zaniesol mi tam infekciu. keby to nebol clovek zo vzdialenejsej rodiny tak ho zazalujem, lebo mi to vyrazne ovplyvnuje zivot (ziadne slnko) atd...myslim, ze keby sa to stalo v zahranici, neexistuje, aby to cloveku nejako nenahradili. Vsetko si financujem sama a nie je to malo. Lenze ja uz neviem, co mam robit a ked vam viacero derm. povie, ze si nevedia rady, tak zacinam byt zufala. Potebujem nejake rady.

lencocek

mimochodom VS mam na cerveny diplom, myslim, ze som celkom sikovna, ale takto nemam odvahu ist na ziadne konkurz, mala som vsetky preddipozicie na manazera, ale ako mi to ostalo na tvari, tak sa na mna divaju ako na idiota, na jednom konkurze som bola a nemala som najmensiu sancu, dokonca sa ma pytali, ze co sa mi stalo a ze sa mam dat doporiadku, ak si myslite ze to je fikcia sklamem vas, je to realita

/?/

Lenčočka, napíš mi svoj email, dám ti nejaké rady na prírodné prípravky a tiež kontakt na lekára, kt. ti poradí, prípadne ajťa vyšetrí.Snáď sa nájde riešenie.

lencocek

on si chybu priznal a povedal, ze sa mu to este nikdy nestalo,ide o to, ze mi napalil laser do aktivnych mazovych zliaz a z toho mi vznikli bolestive vypukle jazvy, som mlada baba a v podstate som nemala nejake problemy s akne nikdy, pretoze hormony mam "dokonale", mala som akurat HP z toho tie vyrazky na brade, lenze ta liecba dopadla katatrofalne.moji rodicia mi hovoria, ze musim vediet odpustat a ze co by som z toho mala. snazil sa mi pomoct tym, ze mi odporucil inich derm., ze mozno mi pomozu. lenze toto sa uz neda vyliecit nejakymi mastickami. tym ako som dochadzala do inich miest, kupovala masticky, platila vseliake lampy, lasery, minuli sme urcite 40 000,- :( a to som este studentka a moji rodicia su na dochodku. lenze to nejde o jazvy, to budem riesit potom, tu ide o tie bolestive zapaly, ktore trvaju strasne dlho a aj vklude ma to nenormalne boli. uz rozmyslam, ze pojdem do zahranicia, ale nemame nato peniaze. to mam celu mladost zabit tymto? uz som aj tak zabila viac ako dost, 3 roky som nebola na slnku a tak skoro ani nebudem. mam to zakazane. doma su vsetci smutni a je to na nervy niekedy. nikto mi nevie pomoct. cez tu hrubsiu kozu sa nevedia tie vredy (tj hnis s nich) dostat von, mam uplnu opuchnutu bradu.
inak keby to nie je moja rodina, urcite podam staznost, ale neviem, ci by to bolo spravne urobit:(. v podstate jeho sa to netyka ani nezavola ako sa mam, len ked mama zavola, ze si nevieme rady.

linda_

A on ti čo na to povedal? Priznal si chybu? A nesnažil sa ti aspoň pomôcť? To Je hrozne, že to maš tak dlho, skus sa opýtať RNG možno ti niečo na to poradí.

lelonikauhr3

lencocka, poradit asi neviem ale myslim ze rodina nerodina nemala by si to nechat tak, vetvrdim ze tahat sa po sudoch ale aspon nejaku napravu nech ti zabezpečí ten dotyčný. Budem ti držat palce , viem že to asi nebude ěahké ale myslím že ten človek by mal vediet čo urobil a ked to už vie a nič s tym nerobi tak nestoji za to aby si nanho brala nejake ohlady, lebo on očividne na teba neberie. s pozdravom