**ŠOŠOVKY DO VODY**

dobra vila

Kixx, do vody (bazenovej!) mozes vyhradne iba s jednodnovymi sosovkami!!
Ale ak chces riskovat vazne a neprijemne ocne ochorenia, nech sa paci. A nezabudni si vygooglit potom nasledky.

Pisem ti to iba preto, lebo jej nepis, ze do vody moze v pohodicke, ked tomu tak nie je. To co robis NESPRAVNE ty, je tvoja vec, ale inym to nerad. Neviem, na aku myslis, mala si konkretizovat, ale ona sa pytala na bazenovu vodu, takze tymto si nechaj poradit aj ty :)

kixx

do vody, mozes uplne v pohodicke. ja nosim sosovky uz x rokov a kupem sa s nimi. a nie s jednodnovymi, len si musis davat pozor, neotvarat oci pod vodou a tak..
vesele kupanie :)))

zjuzika

vies co neviem , ja som ju mala vtedy len prvy den tusim v oku , a vypadla mi, mozno som mala aj suche oko a preto sa to stalo, no neivem...tazko povedat ale odvedy ako sprchujem sa s nimi ale davam si pozor..ale na plavarni radsej bez nich som...

dobra vila

Dedy, lol :), ze viac pod vodou ako nad vodou. Ale inac aj ja!! Vkuse som sa zvykla potapat... som sa aj na kupku fest tak zabavala, ze som pod vodou plavala dlzky ze kolko vydrzim a pritom som furt zirala s otvorenymi ocami na dno (az ma oci stipali, ale logicky, bez sosoviek :-P ). No neviem ci meter, alebo kolko, ale ja mam -2,25 a uz aj s nimi vidim tak, ze pomaly to asi taha na silnejsie :(.
Nechapem, co je to za hlupost, ze po 18tke sa cloveku nekazia oci, alebo podstatne menej... U mna je to to iste!! Okuliare som dostala, ked som mala 14 a v 18-tke som nosila asi jeden a polky a teraz u dva a polky :-/

Zjuzjika... no ja sa inac so sosovkami v pohode sprchujem, dokonca aj vlasy si tak umyvam obcas. Iba privriem oci, ked si zmyvam sampon a ked mam ciste vlasy (cize ziadnu chemikaliu na hlave) tak sem tam si pootvorim oci pod sprchou, zatial mi nikdy nevypadla. Aj sa tak v pohode kupem :). Sedi ti ta sosovka presne na oko? Ked ti sama od seba tak vypadla. Mozno to bola nahoda, nie?
Lebo ja som si ju raz vyzmurkla tak, ze som citila, ze mam vlas v oku (nie vypadnuty) a som zacala zmurkat lebo mi to tak drazdilo oko a vypadla mi :-/

dedy

dobra vila, meter od teba, to je podla mna velmi vela, kedze moj najvzdialenejsi ostry bod je asi osem centimetrov od oka :(
ja ked chodim OBCAS plavat (i pri mori som tak bola) tak plavecke okuliare, co celkom schopne drzia, a ja som taky clovek co ma hlavu viac pod vodou ako nad vodou, a do oka sa mi SLANA voda doslala len raz ale hned som si oko preplachla sladkou vodou cim preslo stipanie a potom som si sosovku vycistila
je to trochu risk, ale vzdy lepsie ako naslepo hladat sprchu na plazi s mnozstvom ludi

zjuzika

no ja ked som ich zacala nosit, a len soms a doma sprhovala, tak mi vypadla prava sosovka z oka...tak to mi bolo take zvlastne, preto aj ked idem na plavaren, tak si ich vyberam...

dobra vila

Zjuzjika, vies, ze nad tym rozmyslala tiez?
Ale zevraj by ti ta voda mala tlacit naopak - smerom dnu!! Tak teda neviem...
Urcite pritom netreba hlavickovat a skakat do vody a tak :-P.
Tiez to budem vo vacsine pripadov asi riesit okuliarmi :-/ a ked pojdem do vody, tak ich dam dole. A potom budem rozonavat asi nieco co bude odo mna iba na meter daleko :D

zjuzjika

no ale ved ked sa do oci dostane voda, tak sosovka vypadne...teda mne sa to ak stalo... ked som sa minule kupala

nathalie777

Ďakujem...:) To aj ja...Proste, akonáhle som si ich dala namiesto brílov, tak už bríle nosím fakt len keď večer poyerám TV alebo pod...:) To bol dokonalý človek, ktorý to vymyslel:)