baby, poradte mi prosím :-)

Príspevok v téme: baby, poradte mi prosím :-)
ruzickaa

neviem co mám robit, baby, ked pôjdem ku gynekologovi a poviem, ze som mala nechránený pohl. styk asi 10 - 12 dní dozadu, tak môze mi zistit tehotenstvo?? uz sa to dá?? potrebujem to vediet....lebo musím uzívat tabletky, ktoré sa nesmú uzívat pocas tehotenstva...tak chcem vediet na com som....a tehotenské testy môzu uz ukázat tehotenstvo aj 12 ci 13 dní po sexe??? poradte mi niekto....aa este posledná otázka, keby som chcela aby mi dal vyvolávacku tak mi ju dá?? a stojí to nieco??? a príde menstruácia hned??? dakujem.....

cinka

A problem je vlastne kde??chces to babatko??ak hej tka chod k doktorovi ten by ti mal povedat ze ci si alebo nie...A vyvolavacka??to je asi terzauz blbost ak si necela to babo mala si si hned po na druhy den kupit tabletku postinor je to do 72hodin po nechranenom sexe a zabranuje oplodneniu cim mensi cas uplynul tym je to lepsie

lkjh

test ti ukaze ci si alebo niesi uz 1-2 dni po oplodneni.pretoze ked si tak sa v tvojom tele nachadza hormon ktory bytam nemal byt a preto sa ti ukazejedna ciarocka

ruzickaa

no myslím, ze som nemala...robili sme to 6 dní po menstruácii...takze boli asi neplodné...lenze my to takto robíme, uz 8 mesiacov...a aj 10 - 12 dní po menstruácii co sú plodné dni..a stále nic....
no a k tým testom...neviem, bojím sa, ze mi ukáze negatívny a nebude to tak...takze bojím sa tej ,,spolahlivosti" testov...

niekto

na trhu su testy ktore to dokazu zitit 5 dni po oplodneni otazne je ze nakolko su spolahlive
cim neskor si ten test urobis tym presnejsi bude vysledok

mala si pred 10 -12 dnami plodne dni ?