nevladzem sa ucit

fialocka

Taketo "stavy" mava podla mna kazdy student, toto je uz tvoja posledna a ty sa uz tesis ako pojdes konecne von, oddychnes si a milion inych veci, jedine co pomaha mne je zatat sa, povedat si ze tak dva dni riadne zamakam a dam to, lebo ak nie bude ma to mrziet a zbytocne si svoje "studijne trapenie" predlzim. Viem, nie je to bohvieaka rada, ale... :)

ivana88

18. ja viem, ze casu sa to zda vela, ale na to kvantum uciva to vela nie je .. bola som vonku, nepomohlo :( .. ja mavam taketo vypadky koncom skuskoveho, tak tam zvacsa mavam najlahsie skusky, ale teraz mi blbo vysli terminy a moj mozog sa uz sprava ako cez prazdniny :(

alzbee

Joooj, som na tom presne tak isto! mam pred sebou poslednu-najtazsiu skusku a ani za ten svet sa nedokazem prinutit ucit. Aj teraz som miesto ucenia na internete:)) ako nahle si k tomu sadnem, tak ma neskutocna unava chyta...a kazdy den to iste. nedokazem sa prinutit...:-O a potom si len do sprostych budem nadavat, ked ju nespravim:((

renciky

Kedy ju mas? Chod sa trosku prevetrat, chod na chvilu vonku, aby si mozog aspon na chvilu oddychol. Nestresuj. Oddychnuta vypi pohar vody, daj si lahke jedlo a sup do toho! Urcite to zvladnes.