NEVERA a DRUHA SANCA

technéciumTc

presne ako hovoríš, bola by to naj blbosť sa vrátiť ku nemu, lebo by to urobil znova--je to v povahe, ak niekto má takú náturu, tak nepomôže nič

a myslím, že si dobre urobila pre seba, aj keď ja s tým nemám skúsenosti, ale aj tak myslím....

mmmmmma!

v tom je tá láska... ja som tiežb čakala, dufala.. po l roka.... a čo z toho ? nič.. opustila som ho. teraz prosí. mam mu odpustit? ho hoo... ne ne, žiadne také. viem ze sa to vrati do starych kolají a ja si nemusím jatrit rany dobrovolne.

mmmmmma!

dokopy:D ani to neviem po sebe precitat... ale viem co citim... nenechajme si, ženy, chlapov, ktori nam ublizuju :///

mmmmmma!

prepáč. pošli ho dokelu. som teraz opilá...ale vazne!!!!!!!

moj mi to robil, poznam X chalanov... kkoti. kasli nanho. su aj verni chlapi, ktori ti sabdu vazit a neni ich az tak malo. len nech si trtka byvalu. daj mu do drzky!!!!

darika

Misulka
mas 2 moznosti:urobit chlapcovi pa pa,pretoze sa mas radsej ako on si teba vazi a vies,ze alkohol nie je ospravedlnenia,pretoze vies,ze zakazdym ked pojde von,urobi to znovu,lebo chudacik zase za to nemoze ze sa to stalo,lebo to nie on,to alkohol,pretoze ten alkohol tu bude o rok,o 5 rokov a aj o 20 rokov...Takze?Alebo mas dalsiu moznost-proste sa nic nestalo.No a co?Ved ho milujes.Ty pre neho nic neznamenas,ale milujes ho a tak zakazdym zatvoris oci.Ved nabuduce to nemusi byt uz len byvala,uz to moze byt aj nahodna.Tomuto hovorim hlupa laska a nechat si robit.

misulka

darika ja som sa to dozvedela nedavno,ze ma viac krat podviedol a povedala mi to jeho byvala,lebo nemohla vydrzat ze ma tak klame

misulka

podvadzal ma s jeho byvalou,siel s nou stale ked bol opity a vyhovoril sa na alkohol.ale myslim,ze to nie je dovod na podvod lebo ak vedel,ze to urobil ked sa opil tak nemal pit

darika

Presne,suhlasim s alzbee.
Len nerozumiem?!Misulka,on to robil uz aj predtym a teraz chce druhu alebo kolku sancu?Mozes trosku blizsie?To mi potom nepride ako druha sanca.