Zlcnikovy zachvat zo stresu?

Príspevok v téme: Zlcnikovy zachvat zo stresu?
Intelka

Ahoj,
pred troma tyzdnami sme pochovali mamu.Strasne smutne,snazim sa s tym vyrovnat a mysliet pozitivne,ale je to tazke.Uz dvakrat som sa zobudila na strasne silnu bolest v bruchu,akoby mi ho niekto chcel ostrym nozom rozparat.neda sa sediet,lezat,chodit,proste nic.Len sa krcis v bolestiach a cakas co bude.Do toho este zvraciam taku nejaku zltu tekutinu.Odoznieva to tak po troch az styroch hodinach.Doktorka mi na to dala Nospu a na ukludnenie Lexaurin.A vraj je to zo stresu..Neporadite niekto ako sa toho zbavit?Dakujeem za kazdu dobru radu.

intelka

Majuska,dakujem.Tak ja mam toto podobne,akurat este zvraciam.Zatial sa mi to stalo dvakrat,ale zacinam sa bat,aby to nebolo castejsie,fakt je to hnus,to je take zufale,ze vazne nevies co robit,len cakas a trpis.A tebe to ako preslo,samo?Dik pa.

majuska_

mozno je to zo stresu. mne sa raz to iste stalo (teda tie bolesti nocne), ale v strese som nebola urcite (som bola na dovolenke - ale len na slovensku, takze zo zahranicneho jedla to tiez nebolo) a oddychovala som. ale raz som sa v noci zobudila, ze ma hrozne boli brucho, len som sa krcila, ani vystriet, ani pohnut som sa nemohla... proste tazko mi bolo. ale zvracat som nezvracala (nemam rada zvracanie a nikdy ani nebudem... proste sa mi to hnusi... ale ci sa mi zvracat chcelo nepamatam). ale bol to zlnickovy zachvat? joj neviem....