Bradavice?? a čo ja som ježibaba??:(:(:(

Príspevok v téme: Bradavice?? a čo ja som ježibaba??:(:(:(
kometa

ahojte. chcem sa spytat.. na pate sa mi spravil taky maly tvrdsi vyrastok... aaa vnutri su asi 4korienky. s verrucami mam skusenosti, pred tym mi ich chirurgicky odstranili. avsak tato je este velmi mala. tak sa chcem spytat. ci na to existuju nejake kremiky, ktore v takomto rannom stadiu su naozaj ucinne. prosim piste ti, ktori mate s tymto skusenosti a zahojilo sa vam to..dakujem

sandy21

jedine co mi pomohlo v 2 rocnom boji s bradavicami boli HOMEOPATIKA. nic ine a to som bola u dermatologa asi 100x. klasicka medicina si s nimi nevie poradit. je to virus a ked mi ich vyrezali, zasili, vypalili, spravili sa znovu a vo vacsom mnozstve, lebo koren zostal. bradavice, ak su vo vacsom mnozstve, sa daju liecit iba zvnutra, nie zvonku

adaaa

Ahojte,
treba posilnit imunitny system, bo bohuzial, ked sa raz papilomavurs dostane do oragnizmu, da sa ho iba potlacit, nie vyliecit...mne pomohlo prave to, e som obmedzila v strave jedla, ktore potlacaju liecenie v tele > cukor a sol, pila som zihlavovy caj> cisty krv, obmezdila cokoladu a natierala ich propolisom.

jajaja295

kometa mne na bradavice pomohli svedske kvapky a mala som ich na pravom chodidle a bolo to 10 rokov dozadu a od vtedy sa mi nevytvorili nove

[zruseny12]

KOMETA
skus si to potierat aj mliekom z LASTOVICNIKA,alebo PUPAVY...
daj si do googla ZDRAVIE Z BOZEJ LEKARNE tam si najdes pre seba velmi dobre rady...

- mira

Tie paradajky alebo uhorky nie sú moc vhodné. Vyber si zásadotvorné zeleniny, ktoré zabránia prekyseleniu a tým i množeniu vírusov. To sú zeleniny domáceho pôvodu ako redkvičky, mrkva, cibuľa, kaleráb, pór,....
No a silne obmedzuj bielkoviny z mliečnych výrobkov a mlieka, mäsa, vajec.