Problémy s potratom

lioness_01

podľa mňa je celkom logické, že je nelogické aby dieťa s odtrhnutými končatinami prežilo...

je mi to fakt ľúto, že si toto musela riešiť

han.ka

ked toto citam, tak je mi smutno. Dvakrát som spontánne potratila....
Teraz sa pokúšame zas a neviete si prestaviť, čo všetko by som dala za to, aby som mohla bábätko donosiť a narodilo sa zdravé...

nestastna4

ked som lezala so zenami na izbe pred zakrokom zdali sa take v pohodicke vysmiate ako keby isli na nejaku skraslovaciu plastiku...asi som bola jedina ktora to tak strasne nechcela a tak malo viery som mala a tak isto informacii co vsetko sa da :(

nestastna4

lioness_01
ano naozaj som si to myslela lebo som hladla vsetko mozne aj nemozne na nete co sa vlastne robi a nasla som aj to, ze nekedy sa potraty napodaria a ze kludne mozu odtrhnut nejaku koncatinu ale dalej prezije to male... a este sa pytam doktora ci je v poriadku a on ze to nevie a uz som mala dost...proste uplne hlupe to bolo odomna...nikto sa mi ani nepokusal vysvetlit co ako...doktori su asi na to zvyknuti alebo neviem...uz mi ostava to len brat tak ako to je...uz sa to nevrati aj ked to je jednine co chcem :(

lioness_01

nestastna, tak toto je jedna z tých veľkých hlúpostí aké sa tu z času na čas objavia... to si si vážne myslela, že niekoľko týždňový plod by dokázal prežiť s odtrhnutými končatinami ? ? ? kks... :(((( príšerné

nestastna4

Netehulka: vidis aspon, ze ty mas tolko informacii..ja som nemala...ani sa o to nikto nepokusal mi to objasnit...vyhovrky, nevyhovorky myslim, ze dnes som uz viem viac ale to neje vobec ziadna utecha :( a keby sa aj naslo neco zle uz by som zase bola v pokrocilom stadiu a zase by to bolo o nieco rizikovejsie vykonat taky zakrok...ale vdaka aj tak za koment..tazke je prijat kritiku ale mas urcite pravdu konala som uplne zle a neexistuje na to ziadne ospravedlnenie

Netehulka

To su vyhovorky, nestastna. Aj v 12 aj neskor sa robia geneticke testy. Plus mas moznost ist aj na 3D/4D ultrazvuk neskor, kde krasne vidis, ci ma vsetky prsty, vyvinuty mozog....atd...

Keby bolo mentalne postihnute, co pochybujem, ze by TO bol dosledok prveho vyskrabu, tak by sa to zistilo aj v 12 tyzdni specialnym NT testom a popripade Triple testom medzi 16-20 tyzdnom. Cize, potom by si mala moznost ist na potrat, keby bolo vazne postihnute. Ak mu v 12 tyzdni este bilo srdiecko, tak zilo a s velkou pravdepodobnostou bolo zdrave, lebo pocas prveho vyskrabu to bolo iba malinke embryo.

Konala si sebecky, dufam, ze sa pre buducnost poucis!!!

adwqqwer

Tak vam treba, je to len maly trest za vasu hlupost a vrazdu,kolko este deti zomrie, samozrejme obete znasilnenia apod. su iny pripad.

nestastna4

no sak ja viem,ze som hlupa..nemusi mi to ani nikto hovorit viem to aj sama... a ani doktor mi nevedel potvrdit,ze je zdrave a ty nemozes vedet ci bolo v poriadku ci nie..takze dakujem za nazor