Problémy s potratom

smútok

Ty si všetci ? Lebo ja taký názor nemám. A zakladateľka témy chcela radu od tých, ktoré jej vedia poradiť. A Tvoju intelingenciu vidím na komunikácii s kikinou.Od Teba by som radu nechcela ani zadarmo.Skôr by som sa modlila, aby moje dieťa bolo intelinčne veľmi, veľmi vzdialené od Teba

antipotrat

smútok, prečo by sa nemohli vjadriť tí čo sa ich to netýka?
Myslím že len tak s to dá zlepšiť. Keď len 1 žena, čo si to prečíta a rozhoduje sa čo pôjde na potrat, a vďaka tomu nepôjde, tak to malo zmysel...
A všetci vieme, že sa bavíme o ženáchh, ktoré tam idú len tak, lebo "to" nechcú, alebo si myslia, že to nezvládnu... alebo nevedia, kto je otec (ku..y), alebo iné banálne dôvody - nie zdravotné.

kikina123

pocula si niekedy o znasilneni? nehovor ze to slovo nepoznas... ZNASILNENIE... to je to ked sa zeny nikto nepyta ci chce alebo nie... a nespusti o tom ze si mala dat tabletku po alebo nieco take, pretoze ta mozem ubezpecit ze to ze taka zena ostane tehotna je to na co nemyslis minimalne prvy mesiac a az potom taka zena uvazuje nad moznymi dosledkami... a myslim ze take zeny citia odpor ked sa im to deje... alebo zijes v predstave ze pri znasilneni sa zena tesi? a preziva extra slastne pocity?

smútok

tak posledný príspevok bol fakt tupý.Aj posledný imbecil by pochopil, že sa jej niečo stalo...niečo nechutné

sarah parker

moja kamaratka s manzelom velmi dlho cakali na moznost adoptovat si babatko. nemohli ho splodit sami z genetickych dovodov. to ich "tehotenstvo" trvalo omnoho dlhsie ako 9 mesiacov. ale uz maju to svoje vytuzene dievcatko v naruci, a to najma vdaka tomu, ze jedna pre nich anonymna zena sa rozhodla neist na potrat a vynosila ho. mam z toho velku radost.

antipotrat

kikina, na to ani radšej nechci aby som odpovedala? Dieťa 3 otcov??? a necítila odpor keď bola s tými 3 otcami???????? Akože to je nejaké chúďatko? ja nemám slov

danuska123

vareska a ved som povedala, ze nie som ani na jednej strane, chod radsej sa starat o domacnost ako vysedavat za netom a ukazovat svoj charakter, ze ja sa vobec s tebou bavim ...:D

smútok

...akí sú len niektorí ľudia hlúpi.Myslia si, že majú právo súdiť iných...otázka bola určená konkrétnym ľuďom, na čo sa vyjadrujú tí, ktorých sa to netýka. Môže to byť infekcia, určite to nenechávaj len tak.

antipotrat

a čo majú tie ženy robiť??? nemať deti??? ty si to nevieš predstaviť... čo je to chcieť mať dieťa
to je podľa teba sebectvo? trochu zvrátené názory. Nesebecké je zabiť dieťa ale sebecké je chcieť ho mať... stvoriť nový život a dať mu šancu žiť...