Tazka forma akne

puupacik

Tak to mas lepsie, ja to mam bohuzial geneticke...Potom do seba neúchaj ziadne lieky, ale navstiv psychologicku, po pripade aj psychiatricku, ked to bude treba a ono sa to upravi.

maciatkomale

baby inak je to smiesne,ale ja mam toakne asi vazne zo psychickeho bloku, to je nenormalne, moja segra, mama aj otec snad ani nikdy vyrazku nemali, ale cela rodina, mne sa uplne zblaznilo telo a vyvolal to asi ten stres z toho zleho zazitku, lenze nie a nie zastavit to

bon

skus koznu a tak, popritom pi ten zihlavovy caj, kazdy den, kup si sipany, a ak ti nepomoze uz ani kozna, skus potom konopnu kozmetiku, a inych lekarov, musis odstranit pricinu toho ze sa vyhadzujes

puupacik

Aha, no tak ty ani nezačínaj brať, len by ti to hormóny rozhádzalo, tak to teda neviem, čo navštíviť psychologičku, aby si sa naučila nestresovať, alebo tak.

maciatkomale

hmm, ja v zaludku citi stale taku palavu, my sme mali autonehodu a odvtedy som mavala nocne mory, lebo som videla to co som vidiet nikdy nechcela a odvtedy mam aj problem s pletou

maciatkomale

no ja mam vysetrene hormony,su v dokonalom stave, absolutna rovnovaha, menzes ako hodinky, dr povedal, ze mam to stastie, ze patrim medzi dievcata, zeny, co nikdy nebudu mat akne z hormonov, to bolo este davnejsie. mne to zacalo stresom a odvtedy sa toho neviem zbavit, cize viem, ze to nie je hormonalne.

bon

asi aj hej, ta HAK bola posledna moznost, keby vtedy nezakrocim s tym, tak mam otrasnu plet doteraz, ale uz som HAK vysadila a plet mam krajsiu ako pri jej brani....., mne kozna nepomohla, absolutne, vzdy sa to trocha zmiernilo na dobu ked som brala lieky a pouzivala tie jej vodicky a koniec......

puupacik

No je to mozné, ale podľa mňa to bolo aj tým, že si si to už trochu zmiernila aj tou HAK, lebo ja keď som mala ťažkú formu, tak sa mi to ničím nedarilo okrem liekov.

bon

puupacik ja som tiez brala tabletky, investovala som do toho kopu penazi, mala som aj silne kremy a vsetko mozne od lekarky, a nic mi nepomahalo....., teraz pouzivam detske mydlo,popripade konopne a pijem ten caj, zdravsia strava a mam toho ovela menej ako predtym......