Tazka forma akne

bon

no tak ako ja uz som si tymto presla, a zase az take vredy ze by sa mi hojili mesiac som nikdy nemala, max 2tyzdne sa mi to hojilo....a bola si s tym uz u doktora? mne osobne pomohla HAK, a teraz po vysadeni pijem zihlavovy caj a zabera viac ako HAK, potrebujes hlavne precistit organizmus, mnohi ludia maju akne aj z inych pricin, kamoska to mala kvoli nejakym zaludocnym problemom, mala by si si to dat vysetrit, lebo ak to mas v takej forme, tak ti tie jazvy pravdepodobne ostanu.....

puupacik

Ahoj, ja som mala ťažké akné a som bez následkov, brala som Roacutan a recept je zakročiť čím skôr, pokým nie je pleť až tak narušená, nedať na reči typu, zmeň stravu a veľa pi a užívaj zinok, ja nevravím, ono to pomáha, keď je bežné akné, ale pri ťažkom treba riešiť, nie experimentovať.

bon

nie nepoznam nikoho a ja osbne by som nieco drasticek ani nepodstupila, kedze mam velmi jemnu plet, takze uz len silne kremy od doktorky mi robili zle...., ja som nasla taky sipkovy olej, ten vyskusam, vraj je dobry na jazvy, tak uvidim, ale to mas este cas....

bon

tak jasne ze zalezi od konkretneho cloveka, od kvality jeho pleti, ja som mala tiez velmi tazku formu a nemam az take jazvy, ale zase nepoznam nikoho kto mal tazsiu formu akne a ostala mu plet uplne bez nasledkov.....

maciatkomale

hmm, lebo mne jeden clovek povedal, ze niekto moze prejst aj tazkou formou akne a ostane bez nasledkov. tak neviem. chcela som si potvrdit.

bon

ano, mne zostali jazicky, ale zase viem ze sa daju odstranit, aj ked uplne uz asi nie...., ja cakam kym sa mi plet viac menej vycisti, hlavne si netlac tie pupaky, lebo ti zostanu jazvy ako kratery.....