Mam 15 a som hrozne chuda

Príspevok v téme: Mam 15 a som hrozne chuda
jahodkaa

Dobrý den ..chcela by som sa opytat že čo mam robit lebo ja už wazne newiem...mam 15 rokov (o 3 mesiace16)..a som hrozne chuda...meriam 172cm a vazim len 46kg...ale pritom praweže vela jem...az nadmieru vela . niektory ludia nechapu ze kde to do mna ide ked som stale taka chuda...no nič nepomaha..poradte prosim co by mi pomohlo aspon trošicku pribrat..wopred dakujem

didi1023

no ja mam taky isty problem vazim 44 kg a 163 cm strasne chcem pribrat ale nedari sa a na tie B 12 som chodila asi pred dvoma rokmi a pribrala som asi 2-3 kila moc to nepomaha

monica gazpio

Iste, milý Demonic, tebe sa kecá, ale ja by som vážila 50 kg jedine vtedy, keby som nejedla a dostala anorexiu. Moja prirodzená hmotnosť je min. 60 kg. A vianoce nenávidím, lebo stačí, že pár dní viac jem a už priberám.

monica gazpio

Keď máš fakt dobrý metabolizmus, tak by si veľmi pribrať nemala. Z Tvojej hmotnosti k výške myslím, že asi máš. Nie som si na 100 % istá, ale jedna moja spolužiačka ich vybrala asi 10. Ale to je individuálne. O tom rozhodne až doktorka.

AdamKrt

Skus to teda opacne. Ak ma telo menej zivin, musi si ich pchat do zasoby. Casto sa vtedy pribera. Mas asi nastaveny metabolizmus podobne ako ja. Jedaval som vela, nepravidelne. Bol som chudy. Potom som bol na vojenskej sluzbe rok a tam som jedaval 3x denne pravidelne, ale mensie porcie. Clovek nebol syty, ale ani bolest z hladu nebola. No a napodiv som trochu zacal priberat...

zjuzjika

mne sa zda ze tie injekcie su dost neprijemne...ze to boli..tusim to davali kolegyni a ta bola z nich hotova .... a musela hodit tusim kazdy den 2tyzdne v kuse..