antika

Príspevok v téme: antika
marka25

len mam jednu fakticku poznamku...lebo si tu citam o HAK....vela ludi sa tu na to stazuje ako im uskodilo prejst na inu HAK alebo ked zacali brat prvykrat...jasne, ved kazdi sme ini...to je samozrejmost..ale ludia, uvedomte si ze na taketo fora chodia vacsinou ludia ktori sa strasne sleduju...ktori si vsetko o nejakom zdravotnom probleme hladaju na nete...normalny clovek ktory nema s HAK problemy, alebo 90%takychto ludi, na taketo fora nechodia lebo to nepovazju za potrebne kedze im nic neni...takze radim...neriadte sa podla ludi ktori sem pisu!je to pekne si to precitat, ale nemyslite si, ze ked niekto nieco napise, ze aj u vas to bude...na slovensku bere tolko zien HAK, a ovela ovela viac ich ma pozitivne ucinky a keby tu kazda jedna o tom pisala tak mame novy FCB alebo pokec..takze ja len tolko som chcela dodat

dancaBB

prepac nechcela som urazit, ale chcela som poukazat na to ze ked to niekto bere 10 rokov v kuse tak si sam skodi...chcela som povedat ze to bola havne vina tvojej sestry

janak123

Pre DANCA BB,prečo hneď niekoho urážaš,že je sprostý.keď ho vôbec nepoznáš.Ja som len písala ,čo spôsobila antika.Veď koľko ľudí toľko názorov na všetko.Nielen na antiku.Ale poviem Vám milé ženy fakt mať Vaše problémy tak som najšťastnejší človek na svete! A prosím Danca BB neurážaj,toho koho nepoznáš. Ďakujem
A dúfam,že zase sa neohlásiš sprostými urážkami,že je niekto sprostý.

dancaBB

severanka presne tak..kazdy ma ist do toho s tym ze sa ma sam zaujimat o veci okolo toho...nie sa stazovat ze doktor to nepovedal...a ked to doktor nepovedal tak si sadnem za pocitac a hladam na nete na nejakych odbornych strankach...nie na forach...ja si proste myslim ze vela zien si za to moze sama...nie ze si myslim, to vidim vo svojom okoli..nechodia na prehliadky, nerobia nic preto aby sa to zmenilo..len sa stazuju a stonaju

severanka

v dnešnej dobe sa nikto o nikoho nestará, v prvom rade by sa každý mal starať sám o seba, a nie všetko zvaľovať na druhých

dancaBB

janak no pozri sa..zato ze ty mas sprostu sestru a samej jej to nejak do tej hlavy neprislo, to neni moj problem..je to jej telo, nie doktorovo...ona ma vyvijat iniciativu, ona sa ma zaujimat,lebo ona to chcela brat...a ja lutujem tych dokotrov, lebo ked su vsetky taketo trubky jak tvoja sestra ..aleluja
niekto si to fakt da len predpisat, vie ako to treba brat, ale o nic ine sa nezaujima...a potom : sprosty doktor mi nepovedal...doktor neni povinny, chapes?

severanka

dancaBB: ok, ja som zase počula, že najvhodnejšia doba sú tie tri roky,a le ak niekto chce už po roku, veď ok...

a tiež som toho názoru, že ak niečo idem užívať, taks i o tom aj niečo zistím.. ale máš pravdu, je to pod úroveň, niektoré tie baby, dojdu k lekárovi, nechajp si predpísať HAK ani sa ho radšej nič nespýtajú a potom tu stresujú, že sú asi tehotné, lebo mali v sedemdňovej pauze sex... to o niečom svečí... a nemôžme sa potom diviť že existuje tak veľa žien, ktoré majú negatívnu skúsenosť s HAK, pretože zjavne o tom ani veľa nevedia...

dancaBB

severanka pocula som uz aj nazor od doktora ze po roku, ale tak po tych 2-3 je to asi najidealnejsie..hovorim, ja po 2..a vyhovuje mi to zatial celkom...ale 10 rokov v kuse?potom nech sa dotycne necuduju ze maju problemy a ze su neplodne..zato si mozu ony sami...a ked im to nepovedal doktor, co sa stava, lebo bud na to zabudne alebo to bere ako banalitu, tak si to hadam zistim sama..sak ked idem nieco brat tak si o tom trochu precitam..neviem..aspon to je moj nazor..
lebo niektore to robia tak ze dojdu k doktorovi. predpise, zacnu brat HAK, a tym to skoncilo cele a nic viac o tom nevedia...vies jak sa hovori: neznalost neospravedlnuje

severanka

janak123: sklamem ťa, ale doktor nie je povinný zapisovať všetky prestávky ktoré žena dobrovoľne v užívaní spraví...
ono, tá prestávka je dobrovoľná nie povinná... je hlúposť tvojej sestry že si to nezistila... keď už niečo beriem, aspon viem, čo beriem...

janak123

Veď som už písala,že každý liek má kopec nežiadúcich účinkov.Treba čítať všetky príspevky.danca BB ,tak asi jej ich predpisoval lekár,nie?A on by mal vedieť akú dlhú dobu ich treba brať ,nie. Škoda sa tu zapájať do debaty.A papkaj si svoj ,,HÁČIK" milé žienky. Pá pá

marka25

na slovensku bere 300 tisic zien hak...si myslis ze kazda jedna sem prispieva?si na omyle...a k tomu ze som sebecka:ja som pisala ze za to, ze tu niekto napisal ze ma problemy ze pribral, ze ho boli hlava atd atd , to este neznamena ze sa to stane aj dalsim 5tim babam ktore si to precitaju.to ze si to tu ty precitas to ti nepomoze..to mas riesit so svojim doktorom a nie sama si ordinovat veci...ved to pochop ze toto je forum, toto nenahradza doktorov...

ale ty asi o hormonoch v tele vies velmi malo...lebo to by si vedela ze kazda zena ma inu hladinu hormonov v tele a preto sa jej zvysenie hormonov formou HAK aj inak prejavi..ved kazdej kolisu hormony ale uplne inak...a zato ze jedna baba napise ze ma z toho take a take problemy, to neznamena ze ta hak musi byt automaticky zla, to zalezi vsetko od zenskeho tela, nie od hak..hak zvysuje hladinu hormonov konstantne o jedno rovnake mnozstvo, prvorade je ake mnozstvo hormonov ma zena v tele prirodzene a ako sa hlavne tieto hormony spravaju...ved o tom to je