Kramy na dovolenke pri mori :(

Príspevok v téme: Kramy na dovolenke pri mori :(
sasa121416

Ahojte, mam taky problem.... Mam ist tento rok na dovolenku, a presne na nu mam dostat kramy, ale to len tipujem, lebo ich mam este strasne nepravidelne. Aj minuly rok som ich tak dostala a to som si na nohavicky dala vlozku, na to kratase a sla som do mora. Myslite ze sa mam odvazit dat si tampon????? Alebo tie tabletky, od kolkych rokov sa predpisuju????

sasa121416

Dobre, dakujem. Do dovolenky mam ulohu prvy krat si dat tampon a zviknut si nan. A s tou vlozkou to sak aj bolo neprijemne...Brrr

dancaBB

ale je to tak proste..ved ten tamponik je malicky...a neviem..nehovorim ze je to prirodzene si ho zavadzat do posvy ale pride mi to lepsia alternativa ako ked mam vlozku...idem sa vycurat a vidim ze som cela dolu spinava od krvi..to je podla mna fuj..tampon ani nevies ze mas..len si na to treba zvyknut..prve 2 razy to mozno budes citit, bude ti to vadit, ale potom je to uz ok..ja si bez toho neviem predstavit kramy...a ja som tampony normalne pouzivala aj ked som bola panna takze myslim ze sa nemas coho obavat..musis sa len poriadne naucit ako ho zavadzat a uvidis ze potom to bude ok

a hej, tie tabletky ti musi predpisat gynekolog..a zacinaju sa brat tusim 3 dni pred ocakavanou menstruaciou , ak sa nemylim.

dancaBB

a coho sa bojis? ved tampon je malinkaty..a ked budes sexovat raz...toho sa bat nebudes?penis je 10krat vacsi a hrubsi...

dancaBB

tie tabletky mozes uzivat aj v 15..ja som ich tusim aj v 14 mala...je to norethisteron...ale su na predpis..ja nevidim problem dat si tampon a ist do mora...ale s vlozkou?fuj...to neni vhodne a urcene na to aby sa to namocilo..to neviem od kade mas taky vynalez ale je to blbost...

severanka

vložku, kraťase a do mora? fúúúha, tak to je silná kávA... a ako čo si si sľubovala od tej vlžoky v mori? :D hej, daj si tampón alebo choď ku gynekologovi, on ti predpíše norethisteron...