prvá antikoncepcia

severanka

niekto: mne je úplne jasné, že ti pomohla, dokonca aj chápem prečo,ale môže sa ti veselo stať že tie "úspechy" vlasovej vody budeš žať ešte o pár rokov neskôr v podobe kožných problémov... to je všetko, pozri mne je jedno aj keby ti celá pokožka zliezla z tváre, fakt...

a samozrejme, že si treba užívanie HAK premyslieť, ale ak sa to už niekto rozhodne užívať , zrejme to má premyslené a nepotrebuje ku šťastiu tvoj komentár typu: premysli si to... pretože, v skutočnosti ty tým mslíš : neber to, je to svinstvo :D

či sa mýlim ? ? ?

niekto

mne nevadi ze si sa k tomu vyjadrilaa ale to ze mna poucijes ako som si len mohol dovolit vyjadrit svoj nazor resp poukazat na to ze hak moze byt nebezpecna a nech sa rozmysli ci to stoji za to nic viac som sem nenapisal

predpokladam ze suhlasis stym ze si treba premysliet ci to stoji za to
v takom pripade ti vadi iba to ze som chlap cize kebyze som zena a napisem na chlp to iste by ta to tak nezralo

jo mna vobec nevytocilo ze vlasova voda nieje na tvar ale teba ze som si dovolil napisat ze mi pomohla

severanka

ja tu vlasovú vodu poznám, máme ju aj v kúpeľni, chceš sa prísť pozrieť ? ? ? :D :D :D
vlasova voda nie je na tvár, zmier sa s tým :D :D :D
a prečo ty poučuješ o HAK ak si to neskúšal, ked ťa vytočí fakt, že vlasova voda nie je na tvár ? :D
:D :D :D
poučujem o ekzémoch, pretože starostlivosť o pleť je moja parketa... zbehni za kožnou a povedz jej čo si skúšal, že čo ti na to povie...alebo stačí za kozmetičkou... a potom sa tu čuduj... :D

kks, tak ja nemôžem povedať názor na obyčajnú lacnú vlasovú vodu ale ty o HAK môžeš písať pomaly diplomovku :D

alzbee

Nie, nie dakujem...ja uz som si sem moj nazor napisala :D :)) ale ked ma nieco velmi inspiruje k tomu, aby som sa opat vyjadrila, tak sa vyjadrim :))

niekto

nemyslel som hak ale tu vodu na vlasi neskusala si to a uz si ma poucala ze ako dostanem ekzem je to to iste resp este horsie lebo ty o tej vode nemas najmensie tusenie ja som o hak aspon nieco precital ....