Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prvá antikoncepcia

severanka

tvoja starostlivosť o pleť je úplne hrozná, a je jedno či na teba rada útočíma lebo nie...
a vidíš, aké to je, niekto reagoval na "len tvoju skúsenosť"... veľa žien si tu píše svoje skúsenosti a ty bez príčiny na to reaguješ, a potom sa čuduješ, že nám to vadí...

a to že nemáš ekzém, neznamená že si ho nemohol mať... teraz si sa zamotal... :D je to ako z HAK... niektorá má problémy, niektorá nie... ty si ekzém nemal, mne by museli transplantovať pokožku...

niekto

stačí že kazíš atmosféru a staráš sa do vecí o ktorých nič normálneho nevieš.. sú to len akési domnienky z tvojej strany, nemáš vlastnú skúsenosť, tak ja neviem čo riešiš...
to iste mozem povedat ja o tebe

niekto

a k tej vlasovej vode nechcel som pocut nic rozdelil som sa o svoju skusenost
pouzival som to asi 3 mesiace a nemam ani ekzem ani nic
a kebyze si poriadne precitas ten prispevok kde som hovoril o tej vode zistis ze mi islo hlavne o to ze ked si tam nedam nic ziadne mydlo ani nic podobne tak ich mam o 90 % menej ale ty radsej namna zautocis....

severanka

stačí že kazíš atmosféru a staráš sa do vecí o ktorých nič normálneho nevieš.. sú to len akési domnienky z tvojej strany, nemáš vlastnú skúsenosť, tak ja neviem čo riešiš...

severanka

to že si nepamätáš, neznamená, že s to nestalo, ale obávam sa že u teba je dobrý argument, len to, čo ti pasuje... ty to dosť triediš...

severanka

tá tvoja skúsenosť s vlasovou vodou je super, fakt... čo si chcel počuť? ? ? že si si fajnovo poškodil pleť, že si si koledoval o ekzémy ? ? ? o brutálne problémy? neviem, je super, že ti to nachvíľu pomohlo, ale jednoducho, vlasova voda nie je na pleť...
to nezmeníš a ani ja, je to fakt a buď sa s tým zmieriš alebo nie...

a kedykoľvek som mala normálny dôvod, len ty si hluchý slepý, keď sem prispievaš a hudieš si len jedno a to isté... dokola... mali by ti dať ban...

niekto

nepamat si kedy si mi naposledy poslala normalny dovod
jo a hovoril som o skusenosti s akne ale to ti samozrejme nedoslo

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.