prvá antikoncepcia

CMu_Q

jaj, tak som rada, ze aspon mne zabral mno :)) neviem co by som inak robila ( k HAK by som sa uz nikdy nevratila) ....

CMu_Q

dancaBB - ako si pisala o svojich skusenostiach (bolestiach), poviem ti, ze zazivala som to iste, ani 10ibalginov nepomahalo, slzy a trapenie na posteli, nedokazala som prejst na WC, triasla som sa od tych bolesti, ale HAK ani v takom pripade nie je jedinym riesenim (tiez som brala - bolesti prestali), teraz ked som vysadila musela som hladat inu alternativu a nasla som, staci pit alchemilkovy caj a zo zac. uzivat aj ibuprof. (femina) - mne toto skvele pomaha a pomohlo by isto aj bez tej tabletky, tu vsak beriem len pre istotu, aby sa nahodou nezhorsili bolesti....

ja len tolko som chcela, ze viem sa vzit do tvojej situacie, lebo som to na vlastnej kozi zazila

a naviac ten cajik upravuje cyklus, odkedy ho pijem, mavam menstr. 31,31,32 den. asi tak, je len na nas co si vyberieme :)

dancaBB

prvotny vyznam antikoncepcie je ochrana, cize pre kazdu jednu zenu to ma vyznam..ty si strkaj svojej frajerke medzi nohy pharamtex a mas..ale ja keby s tebou chodim a zacnes mi hentak mudrovat tak ta asi poslem do riti...ta tvoja frajerka musi mat zelezne nervy
velky odbornik na zenske veci, a pritom je to chlap..ty vobec nic nevies o zenskom tele, tak to uz pochop...ze sa
nanho pozeras, to este neznamena ze ho poznas

tak nemas pravo mudrovat do zenskych veci lebo o nich nevies absolutne nic..

dancaBB

ale na to sa ta nikto nepytal...tak naco sa vyjadrujes odveci?nikto sa nepytal ci je to dobre alebo zle a ty tu musis kazdej babe, ktora sa nieco podbne pyta, napisat ze ake to je hrozne...a pisala ze jej mama to vie..tak nemas pravo ju odhovarat
a vodicky a kremiky na tazsie akne nepomozu, lebo tam je problem zvnutra, a presne koli hormonom, pretoze ich hladina bud velmi kolise alebo proste celkovo ta hladna nie je dobra...u to pochop konecne
..a jak inak chces liecit hormonalne problemy?na to ti ziadne cajiky a masticky nepomozu, ale hormonalnym problemom pomozes len hormonmi

niekto

danca neviem preco si vsetci myslia ze som proti hak ked to ma vyznam
ked ma zena bolesti tak to ma vyznam na to to je ...

a neviem preco mi vestci hovoria ako ja niesom schopni prijat nazor
uz som to vela krat napisal ale este raz
ked to ma vyznam preco nie
tej babe som len napisal nech to zvazi ci to stoji za to a uz ste sa namna hodili ako osy
a zacali mi vysvetlovat ze ake zeny mozu mat bolesti a podobne ...
ja som len poukazal na to ze hak nieje hracka a tak sa k tomu treba stavat ..

kajka01

presne dancaBB, aj pre babu je to horsie pretoze tiez je v podstate v strehu...a potom este cakat ci to vobec vyslo ..ta prerusovana suloz...

dancaBB

kajka presne...ved to musi byt jake stresujuce...ale aj pre mna to je, lebo len cakam kedy uz skoro bude a kedy ho vytiahne a ze ci to stihne...super sex

bon

niekto ale nebol si schoppny ani prijat nazor ze bola napomocna...., vies, ja prijimam to, ze vravis ze je to skodlive, ty vsak opacny nazor prijat nedokazes...stale si hudies svoje a hladas ine riesenia, hoci som ti napisala ze som skusala naozaj vsetko, aj tak vidis len svoju pravdu, pripominas mi otca......a mne napriklad, doktorka hned na zaciatku povedala co mi HAk moze sposobit, a ja sama som podpisala papier , ze suhlasim s liecbou ktoru mi navrhla, tak potom nie je o com...., ja by som k takej lekarke co by mi nejake tabletky len vychvalila ani neisla, lebo vsetky maju svoje negativa, je to na kazdej zene....