alkohol v tehotenstve...

Príspevok v téme: alkohol v tehotenstve...
Marianna99

prosím Vás..nikto ma neodsudzujte, len mi prosím skúste poradit a utesit... zistila som, ze som pila alkohol ked som bola tehotná...mohla by som byt najviac v 2 ci v 3 tom týzdni...a pila som vodku a cervené víno....ale nie nejako moc...a chcem sa spýtat, ci to mohlo ublízit bábu...aj ked som o tom nevedela...prosím Vás..som zúfalá z toho...

Nikola59

To nic ja som tiez pila v tehotenstve a detom sa nic nestalo jeden sa uspesne vyucil na hnojarine a druhy chodi na mokrohajsku.

ellyy

nestresuj pokial si na to budes davat velky pozor a pocas tehotenstva nebudes vobec pit ale vobec bude vsetko v poriadku...myslim ze toto by velmi nemalo ublizit ale na take veci si treba davat velky pozor...je velmi vela pripadov co matky pocas tehotenstva pili a potom sa cudovali ze mali postihnute dieta ci uz psychicky alebo fyzicky..a vraveli ze to nie je tym....

emka31

A Ty si odkiaľ taký múdry prišiel microMY33.Asi keby vedela, že plánuje bábätko tak nepijem nie?Nevšímaj si ho Marianna všetko bude ok, hlavne to chce psychickú pohodu.A nerieš veci cez net, lebo sa nájde veľa blbcov ktorí tu vypisujú svoje názory a to ti na psychike nepridáVšetko bude ok, neboj.Pekný večer.

mircoMY33

Dievca moje zlate ked planujes tehotenstvo tak sa musis zasadne vihibat alkoholu a cigaretam lebo poskodenie mozku plodu v 1 mesiaci je skoro iste ked popijas

mamka1

Jedna znama pila pocas celeho tehotenstva.
Narodilo sa jej pekne,zdrave dieta.
Ja od prveho tyzdna tehotenstva som davala pozor,jedla som vsetko zdrave,viac som oddychovala,proste spravila som vsetko a predsa som potratila...:)
Poznam viac zien,ktore "viac" pili a nemali ziaden problem. Len sa nestresuj,nic by sa ti nemalo stat od toho mala

emka31

Mám dve deti, kámoška tri,pri druhom tehotenstve nevedela, že je tehotná viac ako mesiac a tiež pila.Má zdravého syna.Tretie splodili na svadbe po tom ako si obidvaja vypili.Neboj je málo pravdepodobné, že to bude mať nejaký následok.A ako je napísané v odpovedi pred domnou dieťa je vyživované matkou až po nejakom treťom týždni tehotenstva.Ja som brala silné ATB a nevedela som, že som tehotná a mám krásne zdravé dieťa.Tak sa neboj a teš sa na malé.Pa.Eva