Priatelka to nepotrebuje

Príspevok v téme: Priatelka to nepotrebuje
dell

Ahojte, chcel by som sa vas spytat, hlavne zeny, ci mate taky problem ze nepotrebujete sex, resp. vam staci tak raz do mesiaca? Mam taky problem s priatelkou, u nej to tak vzdy bolo, ze sex jej staci raz za mesiac. Dokonca si to ani sama nerobi, jednoducho ho nepotrebuje. Ked k nemku pride, ma takmer vzdy orgazmus aj ju to bavi, ale vobec jej sex nevchyba. Stazovala sa mi, ze presne pte toto jej vstky vstahy stroskotali, co by som bol vazne nerad, lebo ju milujem, ale zasa ja sex potrebujem a chyba mi. Nie je to sposobene nejakymi hormonami, alebo da sa na to nieco brat? Dakujem

dell

No skor si myslim ze je ina... uz nema osemnast, ale nie ani 30...
Ved to je prave to... mne to tak pripada ze jej to v podstate ani nevadi a nema chut to riesit. Jednoducho pre nu su dolezitejsie veci a sex pre nu vela neznamena. To je ten paradox, som si vzdy myslel ze skoncim s vasnivou zenou, s ktorou si budeme zivot uzivat a nie s praktickou, ktore miluje pravidla... hm..

baba jaga

no vzdy ju nalad ked to chces a dajte sa do toho.ked nema s tym problem a potom chut uz ma... ale i tak sa mi to nevidi, bud na sex nie je zrela alebo je ina.

dell

No neviem, tak snad nepredstiera. Teda dufam ze nie:) V kazdom pripade neverim ze by to zvladla tak dlho.
Mozno by mala vysadit tu antikoncepciu alebo co... ja neviem... musim s nou dat o tom rec. V kazdom pripade viem, ze ak sa to neda dokopy a ona ma takto trpet, rozideme sa, co mi bude velmi luto a myslim ze aj jej. Uz sa jej vstahy na tom rozpadli a toto bude asi dalsi. Ale zasa ani ja nechcem frigidnu zenu... No uvidime, urcite nehadzem flintu do zita, snad sa to da dokopy...

meForMe

ako keby si tu pisal o mne .) ale my sme sa uz rozisli,mne sa toto stalo kvoli antike,uplne som stratila chut na sex,casom som ku nemu prestala citit uplne vsetko.. ale tiez ma najprv musel nazhavit aby ten sex mal.a to je taky problem?ved predohra je dolezita.. sex som si uz nedokazala predstavit,ani pomyslenie som nan nemala,to so mnou spravila antika.tak som ju vysadila a po par mesiacoch uz ked vidim nejakeho chalana co by stal za to,sa mi zda ze uz som zas ok :D drzim palce a radim ti,daj si viac namahy s predohrou .)

mircenka

moja kamoska je tiez taka ze sex nepotrebuje,s partnerom je druhy rok a vsetky vztahy stroskotali na sexe, minule sa mi priznala ze predstiera pred chlapmi - predty mala dvoch partnerov - orgazmus a sex ju uz preto nebavi, ze berie sice antiku, ale ze ci s nou alebo bez nej, tak aj tak nema orgazmus resp. nema chut na sex potom, sice berie milovanie ako milovanie, ale nechce to mat tak casto, si si isty ze to tvoja nepredstiera?nabevi ju to ako tae lebo nema orgazmus.. ako neviem chlape ale kazda zdrava zena ktora ma ten orgazmus, zarucene ma na ten sex aj chut, pokial sa od teba neodmilovala(:

dell

Dakujem... skusim sa s nou o tom porozpravat, mozno tie lieky skusi.

Kepke... ona vie dosiahnut orgazmus, aj ked ju nazhavim je vsetko v poriadku. Akurat ju jednoducho musim nazhavit, inak by to vobec nepotrebovala.
Nema ani ziadne zdravotne problemy, nic ju neboli, len to nepotrebuje. Ked uz k tomu pride a vzrusim ju, tak je to v pohode. Napr. mozno to aj s tym bude suvisiet, nedokaze dosiahnut kritoliralny orgazmus. Len vnutrovaginalny (alebo ako sa to spravne pise). Co mi je dost dinve, lebo este som sa s takou zenou nestretol. Vzdy milovali ked som im to spravil ustami. Jej to nic nerobi... no nic, paci sa jej to, ale nedokaze sa pri tom spravit. Najviac divne mi je ale to ze si to nedokaze spravit ani sama... to som tiez este nezazil... Niekde som cital, ze zensky klitoris moze postupom casu stratit svoju citlivost, resp. ju ziskat prave drazdenim a trenovanim. Mohlo by to byt aj to mozno... aj ked teda fakt netusim, leno som sa s tym este nikdy nestretol...

kepke

Dell, ja ta chapem :). Chcela som iba poradit, ale ozaj neviem co lepsie :(.
Lebo viem, ze to nie je trauma iba pre nu, ale aj pre teba(ako u nas bola, len z ineho dovodu, ako som spominala).
Zas taka katastrofa to nie je, aby na tom stroskotal vztah, podla mna... Pozri, ak si najdete vhodne praktiky, bude to ok. Skus to, co ti odporucil admin1. To prve poznam, ale zeby som vedela o jeho nejakych ucinkoch ohladom tohto, hm, neviem... Vsak skuste, za pokus nic nedate.
A este nieco...iba otazka... jej ta nalada vobec akoze neprichadza ani ked ju chces nabudit?
Lebo vela zien sexuje bez orgazmu (tvoja ho ma) a predsa sexuju, paci sa im to, alebo proste iba tak.
Ked vie, aky to ma u nej finish, mala by to byt pre nu podpora :). A ked ju to neboli ani nic, tak nech sa do toho beztak da, ved to je pekne tak ci tak.
Ale hej, tazko sa usudzuje, ked nevieme, co presne preziva.
Tak drzim palce a skuste tie spominane veci od admina1.

dell

Kepke jasne, toto vsetko je OK, ja viem co mam spravit. Ja nehovorim ze spolu nespime, alebo ze sa tomu vyslovene bratni. My mame spolu sexualny zivot celkom fit, akurat to robi viac pre mna ako pre seba. Jednoducho ide do toho, lebo vie ze ja to potrebujem, aj ked ona nie. Hlavne ma strach, ze si najdem inu. Co zas nechcem ja, lebo nie len kvoli sexu som s nou, ale pre mna je velmi dolezity. Nechcem s nou spavat kvoli tomu ze to ja potrebujem a ona nie. Nemam z toho ten pravy pozitok...
Uz sme skusali vselico, ale zatial bez vysledku. Aj ked je pravda ze v urcitych veciach je trosku konzervativna, ale take zle to zasa nie je.

kepke

Hm, podla mna, ked na to nema chut, tak na to jednoducho nema chut,a pochybujem, ze hormonalnymi zmenami jej s tym vypomozu (este sa jej tam nahodou nieco dodrbe). Ak nepomoha nazhavanie, tak skusaj ine. Trebars dat si flasku sampusu :). Tym nemyslim, ze ju opijaj, to nie, ale na uvolnenie je to fajn (ved to obsahuje min alkoholu).
A tak ma napada...ked ona to nevyzaduje sex, aspon ta nejako spravi? Aby si bol urobeny aspon ty. Viem, ze ti nejde o to a s nou je to krajsie, ale aj toto su mile a romanticke hratky :).
Ja som napriklad mala velmi, velmi, velmi dlho sexualne problemy a nemohla som sexovat, pritom som bola akoze "zdrava", nemala som ziadne bakterie, virusy, zapaly, ale nemohla som predsa sexovat pre nieco ako vulvodynia ci co to je, a ja som tak bezne spravila partnera. Potom on mna (kedze prstom, prstami to bolo relativne ok a az tak to nebolelo). Avsak mne to stacilo tak mozno 1-2x do tyzdna a jeho som urobila rada :). skuste, ja vam drzim palce, nech sa to na dobre obrati.
Skus ten sampus, dlhe mazlenie, alebo ju schamtni a zacni lizat, nech sa nazhavi, ja neviem, neboj sa, ked sa jej to nepaci, ona sa aj tak ozve, ver tomu :-P