Priatelka to nepotrebuje

Príspevok v téme: Priatelka to nepotrebuje
dell

Ahojte, chcel by som sa vas spytat, hlavne zeny, ci mate taky problem ze nepotrebujete sex, resp. vam staci tak raz do mesiaca? Mam taky problem s priatelkou, u nej to tak vzdy bolo, ze sex jej staci raz za mesiac. Dokonca si to ani sama nerobi, jednoducho ho nepotrebuje. Ked k nemku pride, ma takmer vzdy orgazmus aj ju to bavi, ale vobec jej sex nevchyba. Stazovala sa mi, ze presne pte toto jej vstky vstahy stroskotali, co by som bol vazne nerad, lebo ju milujem, ale zasa ja sex potrebujem a chyba mi. Nie je to sposobene nejakymi hormonami, alebo da sa na to nieco brat? Dakujem

dell

Dakujem vsetkym za rady.
No ona nema problem so mnou spat castejsie, ale jednoducho to pre nu nie je taky pozitok, resp. potrebuje fakt nazhavit. Podla mna zdravy clovek to potrebuje cstejsia ako raz do tyzdna a nemusi pritom mat akurat predohru.
Delli ano byvame spolu a spime spolu, len skor mam pocit ze to robi kvoli mne a nie kvoli sebe. Mna to potom tiez nebavi tak ako by malo.
alzbe ja viem, su rozne zeny, ja ich tiez poznam, toto nie je moja prva. Pred tym som mal same vasnive "nadrzane" zeny, ktore to chceli snad stale a vsade:) no zase sme si tak super nerozumeli. S touto priatelkou sa citim uplne super, strasne mi vyhovuje a milujeme sa, no len musime vyriesit tento maly problem.
Urcite - to nie je problem, v sexe si rozumieme a vieme co nam robi dobre, ide len o to, ze na to nema chut. Ked uz na to pride, je to super a paci sa nam to. Obaja sme uz skusenejsi, takze tento problem fakt nemame.

urcite

hej,suhlasila by som aj s tym pristupom..skus ist na nu pomaly,nemyslim cakat ale predohra a nieco take..niektore baby potrebuju takyto pristup aby sa spravne nazhavili..hladkanie,bozky a tak..podla mna by neodolala a slo by to lepsie:)a mali by ste z toho radost obaja...mozno este..ale to ma len tak napadlo..nema daky problem?ze ju boli ked vnikas alebo nieco podobne..vies,mozno prave pre to jej to staci raz za mesiac lebo je to zozaciatku neprijemne..ale to len na margo veci...ak nezafunguje ta predohra a spravna atmosfera,nech skusi toho gynekologa...nie je sama taka,tak nech sa nehanbi:)obom vam bude potom lahsie

alzbee

Su zeny, ktore by chceli sulozit aj trikrat do dna a su take, ktorym to staci aj raz za mesiac...zial, zrejme teda tvoja priatelka patri medzi tie, ktorym to proste nechyba...co s tym spravit? mozno teda fakt by mala zajst na gyndu, kde by jej vysetrili hladinu hormonov alebo k tomu sexuologovi, aby sa vyrozpravala:))...

delli

mozno sa posnazit a zmenit pristup. Raz do mesiaca? To musi byt pre chlapa tazke? Byvate a spavate v jednej posteli? Kej je tuzba ved to ani spat neda..

ellyy

to ze nema chut na sex moze byt aj hormonmi ako to spomenuli uz predo mnou...takze asi na gyndu:-)) moze tam byt viacej hormonalnych dovodov aj napr. prolaktin...ale to by musela mat problemy zdravotne...asi...

dell

Berie antikoncepciu, ale zacala ju brat v podstate az pri mne, tento problem mala uz pred tym.
A ka akemu doktorovi by mala ist? Ku gynekologovi, alebo sexulogovi? Ja kludne pojdem s nou, len by som bol velmi rad aby sa to nejako vyriesilo.

urcite

nebere antiko tabletky? bo to moze byt aj z toho..a ak nie, moze to byt fakt sposobene hormonmi..nak ide k doktorovi