Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zabudnuta antikonc. tabletka

Príspevok v téme: zabudnuta antikonc. tabletka
babizna

ahojte, vcera vecer okolo obeda sme sa naposledy milovali s priatelom, vecer o osmej som si mala vziat antiku, ale zabudla som na nu - dala som si ju az dnes rano o 11:00 co je viac ako 12 hodin. Viem ze teraz tychto 7 dni sa musim chranit aj inym sposobom (napr. Kondom) ale mozem otehotniet z tohto vcerajsieho styku? alebo si musim vziat tabletku po??

alzbee

Z toho styku by si podla mna nemala byt tehotna, lebo este ucinkovala predosla tabletka (ako priklad ti mozem uviest, ze ja beriem HAK o siestej vecer a ked sa o piatej vecer s priatelom milujeme, tak som stale chranena tou tabletkou z predosleho dna)...a ked sa berie HAK, tak tabletka PO sa tusim ani nesmie davat...teda aspon ja si myslim, ze sa nemas coho bat. drzim palce

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.