Zapal mocovych ciest

hanka9

RNG pozdravujem
stacia na zapal mocovych ciest a jeho vyliecenie byliny, resp . ich kombinacia v zlozeni: brezovy list, borievkove bobule, zlatobyl, praslicka, zihlava + uzivanie tinktury z brezovej kory uzivanej v mlieku? Co tam este pripadne doplnit z bylin? Žeby lubovnik?

RNG

Doplnam o serrapeptazu( 3 x 120 000 IU) oreganovy olej(3 x 200 mg carvacrolu)
a berberine(2 x 1 gram)
Rozne doplnky zaberaju na rozne nakazy.

Karla23

Taktiež som v zahraničí, konkrétne teraz v ČR. Tiež nemám lekára tuna. Upratovala som si bytík, keďže priateľ bol na schôdze a mala som pootvárané okná. To vieš, dobre mi natiahol vietor popod krátke tričko a do hodiny som mala pekné bolesti. Rýchlo som však reagovala a nenechala to úplne prerásť do niečoho horšieho. Urobila som si horúci urologický čaj do toho uroval akut a sušené brusinky, ktoré mám na kĺby. Niekde na nete som čítala, že sú vhodné na močové cesty. Našťastie to všetko prešlo do večera a neprepuklo to do niečoho horšieho.

atlaska

ahojte tak ako si sa vyriešila? mam teraz podobný problém :( bohuzal.. Tak neviem co delat, skúšala som urologické čaje, ale moc to nepomáha .. skúsila som si dnes kúpiť aj ten uroval manosa, tak som zvedavá či mi to pomôže alebo nie :(

Danka175

Ak nemáš prístup k doktorke, tak to asi algifen moc dobrá rada nebude, každopádne v lekárni sa dá prípravkov kúpiť veľa. Ma celkom dosť pomáha Uroval manosa. Tak sa skús opýtať treba na toto. Inak určite veľa piť a byť v teple.

iwwka

Ahoj, ja mám problémy tohoto typu viac ako rok a nie a nie sa z toho dostať. Užívam skoro rok v kuse každý mesiac uro-vaxom ale nezaberá mi to, zápaly sa mi stále opakujú. Pijem aj urologické čaje, robím si kúpele v bilinkách ale stále žiadny výsledok, už som pojedla toľko antibiotík, že to moje vnútornosti už ani nechcú. Tak ti sama neviem poradiť, čo máš robiť, lebo ja sama by som potrebovala nejakú tú radu. Ale držím ti palce, aby si sa toho čo najskôr zbavila, lebo je to ničiteľ života - aspoň pre mňa, ja sa totiž už aj na záchod bojím ísť. Tak sa drž.

RNG

uro-vaxom je svajciarsky produkt, extrakt z coli bakterii, ktory podla vyrobcov zvysuje imunitu proti roznym bakteriam v urinarnom systeme.
Ja osobne odporucam D-manozu na streptokoky(2 gramy kazde 2 hodiny za 3 dni je infekcia doslova vyplachnuta, lebo tento cukor odhakne streptokoky zo sliznic a moz ich splachne von)

Tiez odporucam roztok citricidalu alebo tabletky citricidalu. Ten je ucinny na hromady mikrobov

jaLENja

Ahoj, mne nefrologička na diagnózu chronický zápal močových ciest predpísala lieky na imunitu, ktoré sa užívajú 3 mesiace, volajú sa Uro-vaxom a posťovňa ich nehradí celé, dopláca sa okolo 15 eur. Je to na tri mesiace a malo by to zvýšiť odolnosť voči zápalu. Uvidíme, či to pomôže alebo nie.

BOHUZIAL

ja uz tymto problemom trpim rok...brala som strasne mnozstvo antibiotik a roznych lekov urovaxom a podobne a nic nezabera...u gynekologa som uz ako doma navstevujem nefrologiu a ani urolog mi nie je cudzi... vzdy mi nachvilu zaberu lieky ale vzdy sa to vrati.... je to kolobeh z ktoreho niet cesta..tak vam radim nehladajte pomoc lebo nikto na tomto svete vam nepomoze..ani antibiotika a nejake blbe vitaminy z lekarne uz vobec nie.radsej zacnite uvazovat o samovrazde to je jedine co vam pomoze...tam mate 100percentu istotu ze sa nic nevrati.

Mirka452

nasla som na -odkaz odstránený- v ich ponuke pripravok UroClean ,ktory vraj je super na mocove cesty. Co vy na to ?