kulturologia v nitre

ChanceToBe

tak v podstate mna by bavilo aj to aj to jednak umelecky nieco zamera aa zaroven take hm socialne by som povedala :D neviem to sformulovat teda rada by som studovala nieco umelecke a zaroven pracovala s ludmi ako hlavny zamer ... ta estetika ako no neviem ci to nie je len vies taka biflovacka maam pocit ta kulturologia mi skor znie tak otocena do smera v akom by mi to vyhovovalo a zas pocula som opat vela kritiiik ale zaroven aj ludi co sa fakt nestazovali tak fakt netusiim ... ale nevies nahodou ci robia nejake hm aktivity pomimo skoly nieco zamerane na umelecke ? :D

Carmenita

pokial sa chces orientovat viac umelecky,tak estetika,su tam zaujimave predmety(aj o filme,hudbe,vytvarnom umeni atd...).na kulturologii je takychto predmetov malo a je tam vela dristov ako sociologia,filozofia a podobne.a ako som uz spominala,UKF stoji za h...Uk v Ba ma urcite lepsie meno aj uroven.

ChanceToBe

nevedela by si mi aspon povedat co take tam robia co sa ucia a takto? ... rozhodujem sa medzi touto skolou a estetikou v BA (v podstate planujem tam ist len na rok kedze ma tento rok (apson zatial uvidim po odvolani) nevzali na tie do buducna perspektivnejsie skoly) a tak vaham kde je lepsie aj ked obe su asi na hovno :D

Carmenita

tento rok som ukoncila na UKF Bc., sice iny odbor,ale mozem vam povedat,ze ta skola nema uroven,strasne zmetky,zly studentsky system AIS.od buduceho semestra prechadzam do Ba,tam si dorobim druhy stupen.nitriansku UKF neodporucam.