Moja snubenica sa so mnou nechce milovat.

Príspevok v téme: Moja snubenica sa so mnou nechce milovat.
pato32

Ahojte,mozno sa vam to bude zdat ako banalny problem,ale mna to zacina coraz viac trapit. Snad mi nejako poradite. Som s priatelkou uz velmi dlho, tusim nieco vyse 6 rokov a doteraz sme nemali ziaden problem. Milovali sme sa vzdy ked sme mali chut a vzdy to bolo super. Dokonca aj pocas tehotenstva mojej priatelky to bolo nieco uzasne. Aj potom,ako sa nam narodili deticky sa nic nezmenilo. Nebola ako ine zeny,ktore by sa starali len o deticky a na priatela nemali cas a chut. Vsetko zvladala super,dokazala sa postarat o deticky,studovat venovat sa konickom aj mne. Ale asi pred rokom sa to zlomilo. Prave teraz ked uz deticky trosku podrastli a je s nimi menej prace ako predtym, tak prave teraz ma odmieta. Trva to uz nieco vyse roka. Milujem ju, planujeme svadbu,ale neviem si predstavit zivot bez sexu. Ked sa jej opytam,ze co je s nou,tak vzdy povie,ze nema chut. Ze to nebude robit nasilu (co samozrejme respektujem). Ale nedava mi to zmysel. To uplne stratila chut na sex? Co si o tom myslite? Najma zeny?

darika

saskia
a si rozmyslala,ze tvojim klamstvom a divadlom,si ublizila nielen jemu,ale aj sebe?Hrat divadlo v sexe?ved to je ponizujuce nielen pre chlapa,ale aj pre zenu.ale pre niekoho jednoduhsie,ako sa porozpravat hned na zaciatku a povedat si takto ano a takto nie.Znicila si si to,co maju ludia,ktori sa maju radi.

winki

no moj nazor na toto. nehovor ze chlapi nemaju na uspokojenie talent...to co je? Nikto nemoze vediet ci ta nieco vzrusuje alebo nie ked budes mlcat. chudak chlap ved on v tej svojej agoni vzrusenia nemoze vediet ze sa ti to nepaci ked mu to nepovies. ked sa sprava pocas sexu trochu gramblavo tak staci ho jemne usmernit a je to hned ine kafe.

saskia.b

pato, ked sa ti nechce citat odpovede, tak naco si polozil tvoju otazku? naco si zakladal tuto temu? mozno ma vsetci sfuknete, ale tiez tu napisem moju skusenost: do mojho muza som sa zalubila a tak velmi ma fyzicky vzrusoval ako nikto predtym. bola by som s nim presulozila 24 hodin denne cely rok. a teraz neodpadnite - ani raz som pri tom nemala orgazmus. len co sa ma dotkol, uz som bola pripravena na sex, ale vzdy to nejako pobabral a ja som mu nechcela kazit radost, tak som ten orgazmus zahrala. potom som sa dozvedela, ako svojmu najlepsiemu kamaratovi hovoril, ako nam to neuveritelne klape v posteli. ze sme dokonca naraz hotovi. iba ja som vedela, ze je to blbost. takto som to vydrzala par rokov. ale aj mna unava uplne zmorila. zacalo sa mi protivit s nim spavat iba kvoli jeho vlastnemu uspokojeniu. a bohuzial som nedokazala priznat sa mu, ze to vsetko dovtedy som len hrala kvoli nemu. az jedneho dna bol koniec. uz sa dalej nedalo. uplne som s nim odmietla spavat. takto zijeme uz dva roky. myslim, ze on sa obsluzi sam a ja ked treba tiez. ale ked si predstavim, ze by som s nim mala zase spat, zdvihne sa mi zaludok. mam ho skratka rada ako brata. ale sex uz nie je mozny. a nevyriesil by to ani sexuolog. od kamaratiek viem, ze aj ony nie raz zahraju orgazmus, len aby bol pokoj. je to hrozne a pre zenu ponizujuce, ale stale este su chlapi, ktori na uspokojenie zeny nemaju talent. a nechcu si to za nic na svete priznat, lebo si vsetci pripadaju ako velki borci. maloktory chlap je natolko sebavedomy, aby priznal, ze moze zenu aj neuspokojit. komplexy im brania pozriet sa pravde do oci. preto su casto klamani. ale zase - je to na skodu zien, pretoze im robia sexualny servis a nic z toho nemaju. ak mi teraz niektori vynadate, tak pripominam, ze je to moja skusenost a moj nazor. na ten snad mam narok, ci nie? predsa kazdy z nas zazil nieco ine.

darika

Presne,suhlasim s mandarinkou,aj ked si myslim,ze Pato uz vyskusal vsetko.A mozno nie.Hlavne nemusis hned verit,ze ta zaskakuje niekto iny.Mozno ano,mozno nie.Rozpravaj sa s nou,ale nie vycitavo.Musi to byt pre teba strasne a ja ta obdivujem,ze to este stale zvladas a chces riesit.Pato,drzim ti palce.

mandarinka

a co tak vyskusat nejaky vecer pri vinku? Na uvolnenie? Ved to potom ide uz samo.. :) .. ale sa ti aspon mozno vyspoveda, co ju trapi...Alebo si uz skusal a nic? Najhorsie je, ze zeny niekedy cakaju, ze muzi na veci, co ich trapi pridu sami... co je ale chyba, oni to proste musia pocut na rovinu, inak im vela veci nedochadza. Podla mna sa jej normalne opytaj, ze ci si predstavuje taky zivot bez sexu uz stale do bud... ze ci uz videla muza, ktory by dokazal zit bez sexu.. ?? Pytaj sa, ci sa jej nieco nestalo, co teraz zmenilo jej postoj k sexu, co ju trapi... netlac na nu so sexom, ale otazkami by som kludne pritlacila...

mandarinka

no neviem, ale keby ze ja niekoho milujem, tak sa k tomu sexu aspon raz za cas aj prinutim, aj ked na neho nemam chut...! Ved kazdej musi byt jasne, ze ked to nebude mat doma, tak to skor ci neskor bude hladat inde... Chlapi nevedia byt bez sexu... rok?? OMG! .. Takze ak ta fakt miluje, co sa mi zda divne, tak neverim za tym nie je nieco ine, ako len ze nema chut, alebo ze je len vycerpana....romanticky vikend bez deti a nic??? to na jedno milovanie treba az tak vela casu a energie??

Mimi323

Pato, klud, nestresuj sa, na fore je to vždy tak, že ti istí jedinci vynadaju, aj keby si bol najlepší človek na svete.
Asitak to celkom pekne napisala, fakt si sa tam nenašiel a nevieš v čom je problém? Lebo rok bez sexu, tak to je už fakt sila. A neboji sa, že znova otehotnie a preto nechce sex? Lebo už keď ty nevieš príčinu, tak my ani toľko nie....

miruska33

Podla mna je len vycerpana, skus sa co najviac starat o deti a pomahat jej, posli ju na masaz, ku kozmeticke proste niekde kde by sa ona citila ze je stredobodom sveta a poriadne sa zregenerovala a mohla sa opat citit sexi. My zeny sme proste take, radi dobre vyzerame. Ale kazdy od nas ocakava aby sme boli dokonale v kazdom ohlade a ked my uz nemame silu tak prve co vynechame je sex, je to uplne normalne. Oplozte deticky na 5 dni k babke zober svoju drahu niekde prec kde sa budu onu starat a uvidis ze ako sa vsetko zmeni. A len to ze odmieta s tebou spat neznamena ze ma niekoho ineho.

darika

Pato,nemas pocit,ze sa nieco stalo medzi vami,co by ju mohlo bloknut?Proste jej ostalo nieco v hlave a to jej nedovoli mat chut na sex.
A druha otazka,nemas pocit,ze ona je naozaj vycerpana?Proste ta moze milovat,ale sex pre nu momentalne je na poslednom mieste.
To,s tou kamaratkou je dobry napad,ale zase ak je dobra kamaratka,tak ti nepovie nic.Mohla by aspon naznacit v com je chyba,ze by si vedel kde zacat.Mate taku kamaratku?