Moja snubenica sa so mnou nechce milovat.

Príspevok v téme: Moja snubenica sa so mnou nechce milovat.
pato32

Ahojte,mozno sa vam to bude zdat ako banalny problem,ale mna to zacina coraz viac trapit. Snad mi nejako poradite. Som s priatelkou uz velmi dlho, tusim nieco vyse 6 rokov a doteraz sme nemali ziaden problem. Milovali sme sa vzdy ked sme mali chut a vzdy to bolo super. Dokonca aj pocas tehotenstva mojej priatelky to bolo nieco uzasne. Aj potom,ako sa nam narodili deticky sa nic nezmenilo. Nebola ako ine zeny,ktore by sa starali len o deticky a na priatela nemali cas a chut. Vsetko zvladala super,dokazala sa postarat o deticky,studovat venovat sa konickom aj mne. Ale asi pred rokom sa to zlomilo. Prave teraz ked uz deticky trosku podrastli a je s nimi menej prace ako predtym, tak prave teraz ma odmieta. Trva to uz nieco vyse roka. Milujem ju, planujeme svadbu,ale neviem si predstavit zivot bez sexu. Ked sa jej opytam,ze co je s nou,tak vzdy povie,ze nema chut. Ze to nebude robit nasilu (co samozrejme respektujem). Ale nedava mi to zmysel. To uplne stratila chut na sex? Co si o tom myslite? Najma zeny?

amika

no ja sa to snazim vidiet objektivne,nezaujato,na rozdiel od vas. my sme tu neni na to,aby sme sudili,ale pomohli a snazili sa pochopit podstatu,alebo sa mylim?

prerazka

amik, moja, ty mas kolko rokov, ze radis take sprostosti? ved nie su ani manzelia, tak ako si nim moze byt ista? jednoducho nema chut...

zieenka

daria, myslim, ze si to vystihla. On napisal, ze ONA sa starala o deti, studovala, starala sa samozrejme aj onho a domocnost...To je na jednu zenu vela, nie sme predsa kone. Ja by som ta na jej mieste mala plne zuby. Deti ste vobec nepotrebovali, mala najprv vystudovat a potom si ju mal pekne popytat o ruku. Ved ty vobec nevies, po com zeny tuzia a tym menej, ze musis pisat sem...Ocinko. Nechapem zeny, co sa zamotaju s takych chlapom. Ty mas na sex plnu paru, chod do nevestinca.

amika

naliehanim to nespravis,ja by som isla na to inak...zacala by som hrat jej hru,vies ona si je tebou moc ista a preto nema snahu o teba bojovat,takze ty musis urobit nieco,aby si v nej ten ohen zase zapalil,mal by si nieco vymysliet,aby na teba ziarlila,ale to neznamena,ze ju musis hned podviest to nie,len jej daj najavo,ze aj ine zeny maju o teba zaujem,nech ti tvoja trebars kolegyna,alebo nejaka znama,ktoru pozna aj tvoja nastavajuca posle sms taku pikantnu chapes a hned to v nej nieco nahloda,,uvidis...alebo nieco podobne urob proste,musi to byt nieco na co neni u teba zvyknuta,rozumies?

daria 34

Pre pana boha,kedy si uz vy chlapy uvedomite,ze zena,pri niekolkych detoch ked ma stale co robit,nemusi mat chut na sex?Stale si pisal ako ona zvladala vsetko.Kde si bol ty?Ty si jej nepomahal?Co si vsetko urobil ty pre nu,ked mala ona vsetko na hlavu?Myslim,ze bola na vsetko sama,ked si nebol ani schopny si ju po tych rokoch zobrat.Teraz,ked uz zacinas mat strach,ze sa nieco deje,si ju chces zobrat?

pato32

No ved to,ze pochybujem,ze moze byt vycerpana rok aj nieco. Aj ked je to mozne,ale neverim,ze kazdy den. Proste uz z toho saliem. Mam ju doma,ale predsa sa jej pomaly ani dotknut nemozem. Co sa tyka nasej intimity,tak zacina aj konci pri bozku.Nema nikoho,som o tom presvedceny. Poradte co mam robit? Mam na nu naliehat?

petulda

Aha to som nezaregistrovala ze je to uz vyse roka, to musi byt nieco vaznejsie. Pokial sa jej priamo nespytas tak sa nedozvies.

moniqa87

vyse roka???? pane boze, tak to je vazne uz zle... to je ako po 20 rokoch manzelstva...
fakt si si isty, ze nema ineho?

petulda

NO a? Proste nema chut, mozno je vycerpana, unavena, alebo ju menej pritahujes. Vztah nestoji len na sexe, uz to raz chlapi pochopte.