Moj partner ma problem s polohami

Príspevok v téme: Moj partner ma problem s polohami
kasenka

chalani poradte mi, je to vobec mozne? Moj priatel, ked mame polohu na konicka - ja na nom - tak sa nespravi. Takisto ked som mu to robila ustami, tak sa nespravil. Ako to?? Ja sa zacinam citit ako totalne neschopna milenka, robim nieco zle? Je mozne ze sa on nespravi len pre to, ze ja robim nieco zle?? Nechapem to a trapi ma to... stalo sa vam to niekedy uz?

gomez

ako vždy, sú len 2 možnosti: buď v tebe alebo v ňom.
Keď v ňom: možno, že nemá rád tieto polohy, možno, že ich má najradšej a preto to musí potláčať aby sa neurobil hneď.
Keď v tebe, tak to sa dá zistiť len empiricky.

janosik

sustredovat energiu vobec neni jednoduche, ved je to vlastne druh jogy, kombinacia mentalnych a telesnych cviceni. kto ma zaujem, informacie si najde, nebudem to vypisovat sem.

snehulienka

Janošík tak konečne popíš ako sa sústreďuje energia ak sa to dá takto na fóre.Myslím,že to bude zaujímať viacerých, alebo sa len frajeríš, že niečo také ovládaš?

janosik

jasne, oblubena, ja oddychujem, samozrejme ruky pouzivam :))
no a potom je cas aj na moju aktivitu

no a tiez sa takto dobre sustreduje energia, ale to uz je pre pokrocilejsich

brunca

no nazdar janosik aj tvoja oblubena? presne ma dobry vyhlad a vela moznosti-ktore si uzivas predovsetkym ty!!! nemusis ju nijak extra ovladat staci sa riadit svojimi pocitmi. takze vy pri tejto polohe oddychujete?:-)

janosik

to je jedna z mojich najoblubenejsich poloh, presne ako hovoris, chlap ma dobry vyhlad. (a oddychne si)
ked s tebou sulozi, tak sa mu asi pacis nie? a nemusis ju nijak ovladat, ked si hore, robis dobre hlavne sebe.

brunca

ta poloha je podla mna najlepsia- urcujes si sama aby to bolo najlepsie hlavne pre teba-takze trosku sebecka poloha.:-) ved to je zaklada dobreho a kvalitneho sexu byt spokojna sama so sebou, chlapy kaslu na to ci mas prsia velke alebo male,aky mas zadok,ci mas celulitidu a podobne blbosti- hlavne je aby sa ti to pacilo a mala si to rada- v tom je najvacsi trik a este v ocnom kontakte-podla mna.

kasenka

no a aby som nezabudla, neviem ako to beru chalani, ale pri tej polohe na konicka je na zenu pekny vyhlad a to mi prekaza. Nie som spokojna s tym ako vyzeram, mozno preto sa zamerne bojim tejto polohy.