Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Moze byt z lasky kamaratstvo ?

Príspevok v téme: Moze byt z lasky kamaratstvo ?
bvxx

Mam taky problem, som zamilovany do jedneho dievcata. "Chodili" sme spolu par tyzdnov, no k nicomu zavaznemu nedoslo a ona prisla nato, ze ma nelubi. No ja ju ano. A tu je ten problem: chce aby sme boli priatelia, lenze neviem ci sa to z mojej strany da. Moze byt z lasky len priatelstvo ? Da sa to vobec, aby zo mna ta laska k nej vyprchala a boli by sme len priatelia ?

Piste svoje nazory, skusenosti..thx

alzbee

Moja sestra mala priatela 3 a pol roka...a rozisli sa. Ale mozem povedat, ze su fakt kamarati. Dokonca jej byvaly sa kamarati s jej terajsim!...ale toto je asi dostz ojedinely pripad :D
a co sa tyka mna osobne, tak mala som kamarata, s ktorym sme sa dali dokopy a tiez som prisla na to, ze ho nelubim a rozisla som sa s nim v tom zmysle, nech ostaneme kamarati. Par tyzdnov bol z toho velmi sklamany, ani ma nechcel vidiet, aby ho to este viac neranilo, ale preslo par mesiacov, on sa z toho dostal a mozem povedat, ze teraz sme ozaj dobri kamarati (len tak pre zaujimavost-tento moj byvaly je brat sestrinho byvaleho, cize sa kamaratim s oboma:))

petulda

Urcite NIE, nema to vyznam ani pre jedneho, hlavne pre toho zalubeneho- stale totiz ocakava nieco viac resp.ze sa to mozno zmeni spät na lasku.Kazdy pripad co poznam neskoncil dobre aj tak sa dalej nekamosili.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.