ake su popalatky pri prevode???

mata356

Tak si predstavte že ten poplatok je normalny.Pisala som ombudsmanovi slsp a ten mi napisal že je to v pohode normalne:
Slovenská sporiteľňa Vám účtovala pri Cezhraničnom prevode (OUR) zo dňa 15.6.2009 poplatok v sume 19,92 € (600,- Sk) správne v súlade so Sadzobníkom poplatkov. Zároveň Vám Banka účtovala správne poplatok zahraničnej banky v sume 9,46 € (285,- Sk)+ ta suma 19,85e.

----to ako ked poslem 1milion strhnu mi 3????to sa može stat len na slovensku

sailly

bohuzial take su poplatky.... ja som v januari posielala na ucet tiez 500 sk strhli mi 10 eur a o dva mesiace " dodatkove strhnutie a prevod" dalsich 20 eur....CSOB....podla mna to nie je normalne... ://

pismenko

bohuzial to tak vyzera, ja som tiez potrebovala poslat do ciech asi 500 Kc a ked mi v banke povedali ze poplatok 500 alebo cez ib 250 no tak nehnevajte sa ale nie :D

ty kokso

no ja fakt ziram! ved to je neskutocny poplatok! to su akoze realne na slovensku take poplatky za prevod?? ja som asi pred mesiacom posielala peniaze zo zahranicia na slovensko, prave do SLSP, teda z inej meny na eurovy ucet a za prevod som platila v prepocte ca. 20 centov!!!

pismenko

tak to strhli teda fakt moc myslim ze tam islo navyse okrem poplatkov k prevodu ak nejake ine spojene s tym ako to bolo uz tu v nejakych prispevkoch...inak ked sa plati zahranicna platba tak to vzdy ziada IBAN a SWIFT cislo si myslim lebo ako tuzemsku to do ciech samozrejme neprevedie a ked sa prevadza zahranicna tak sa to tam zadava.takze si myslim ze tym to nebude...ako som tu uz pisala pri krajinach v ktorych je euro su poplatky take ako pri tuzemskej platbe, tam kde nie je euro tam sa strhava - ako napr. do ciech....aj ked u teba je ta suma este zavratnejsia, za prevod by to malo byt okolo 15 eur maximalne, takze zrejme su tam este nejake poplatky s ktorymi si neratala

wowo1

este je moznost ze si posielala sumu vyssiu ako je 50 000 eur ,,alebo niekde to maju 20 000 eur, vtedy su tieto polatky.skus sa ist spytat do pobocky a nech ti ukazu ich inetrny material {brozuru} podla coho to vyratali,

ribana

Mata
a nezaskrkla-neoznacila si policko,ze chces prevod uskutocnit urgent?Vtedy sa plati vysoky poplatok.Lebo taka vysoka ciastka nie je mozna za jeden prevod.Aj ked do inej meny.