Sen s WC a pomočenie

Príspevok v téme: Sen s WC a pomočenie
Martina B.

Dnes sa mi druhýkrát v priebehu polroka stalo, že som sa v noci úplne pomočila. Predchádzal tomu sen v ktorom sa mi zdalo, že mi strašne treba, že som došla na WC a proste som sa vycikala. Mám 27 rokov a mám dojem, že v tomto veku, by sa to nemalo stať ani pri takomto sne a už vôbec nie tak, že dôjde k úplnému vyprázdneniu mechúra. Hanbím sa s tým ísť k lekárovi a asi by to bolo ešte priskoro, no bojím sa čo z toho bude a nechcem niečo zanedbať. Inak som úplne zdravá. Máte s tým niekto nejaké skúsenosti? Dík za radu.

katika 0097

To že sa to stáva a počas života snáď každému aspoň raz je normálne? Prvý krát sa mi to prihodilo v 15 rokoch. No posledných 5 rokov sa mi tieto sny opakujú tak 2-3 krát do roka. To sa mi už normálne nezdá, ale pre doktora sa mi to nevidí. Pravdepodobnou príčinou je zrejme psychika, no vždy však premýšlam čo ma rozladilo natolko že som sa nezobudila včas, ale až úplne pocikaná ako zrovna aj dnes.

BJ

Ja som mal par krat sen, ze na mna nieco utocilo, alebo som padal, a normalne som reflexne pohol rukou, proste urobil fyzicky pohyb, akokeby som normalne padal a zobudil sa. Samozrejme som bol vystresovany, vysoky tep, adrenalin.

To telo na to normalne reaguje, ked je ten sen dostatocne silny, akoby to bola realita. Takze asi jedina rada je, nechodit vo sne na WC...

Kajka2005

Dnes ráno som mala sen že som išla na WC a normálne som sa išla vycikať ....a náhodou som sa zobudila že naozaj cikám do postele

Karin 1999

Nieje to tak dávno čo som sa pre hlúpy sen pocikala do postele. Nechápem prečo sa mi ten sen túto noc zopakoval, a opäť som sa pocikala. Bežne sa mi to nestáva. Je to zrejme psychikou ale celí posledný týždeň bol však v pohode. Môžu byť aj iné príčiny?

tamarka 1990

Vďaka za príspevky, ale asi sme sa správne nerozumeli. V čase druhého tehotenstva pár týždňov pred pôrodom sa mi stala nehoda na zastávke autobusu. Okolo stojaci mi dokonca chceli volať záchranku mysliac si že mi odtiekla plodová voda. Vediac o čo ide som to odmietla a priznala že som sa len pocikala. Tento trapný zážitok sa mi naživo prisnil, a ja som sa po 20 r. pocikala do postele. Cítim sa pred mojimi deťmi trápne. A mám sa teraz tešiť s toho že som sa do tej postele nepokakala?

krasomilka

to je moja normalne, brusko tlačí na organy, ked sa ti to sníva.
ak je to iné-

zavolaj si do poradne, niekedy pred terminom byvaju jemné kontrakcie, ale nič sa nemusí diat,pretože to tlačí, musiš konzultovat, ked sa to blíži a nerozoznáš, hlavne klud

krasomilka

to je moja normalne, brusko tlačí na organy, ked sa ti to sníva.
ak je to iné-

zavolaj si do poradne, niekedy pred terminom byvaju jemné kontrakcie, ale nič sa nemusí diat,pretože to tlačí, musiš konzultovat, ked sa to blíži a nerozoznáš, hlavne klud