prosim o pomoc v sex. oblasti, len seriozne

Príspevok v téme: prosim o pomoc v sex. oblasti, len seriozne
nikolka1983

ahojte, chcem vas poprosit - ale iba chalani ... a len seriozne ...
moj priatel sa mi zdoveril (uz i na zaklade dokazu), ze trpi, este skor ako zacal pohl. zit- tym, ze sa nevie zbavit svojej "zavislosti" od zenskych sukien, tzn. ... obzrie sa za kazdou,co ma suknu (chuda, tucna) nataca si ich na mobil ... tvrdi, ze sa mu to len paci a nehlada v tom chut na sex, alebo nieco podobne .. sex mame perfektny, ale neviem, co si mam o tomto mysliet, nakolko ma to dost ponizilo ...trapi ho to a nechce mi ublizovat ... chcem len vediet vas nazor a taktiez vase vyjadrenie, ci niekto z nas tym, abo niecim podobnym trpi ... bo v medziach normy to uz nieje ... dakujem

0vecka

podla toho co pises je asi dost uchylni mne osobne by to nevadilo ak´je inak ok :) ale asi by si ho mohla poslat za psychologom

Optimista_dozaista

Keby ho to trapilo, nerobil by to. Recicky, recicky, moja zlata. Nenalet mu a nenechaj sa ponizovat. Pred tebou zahra divadielko, ako strasne ho to kvoli tebe trapi a vecer sa na tom s kamaratmi (debilmi podobneho kalibru) dobre bavi, ako si mu naletela. Podla toho, ako pises, usudzujem, ze si sympaticka a inteligentna holka. Preco by si zrovna ty mala doplacat na debila? Nech si najde bitch, ktorej bude jedno, ako sa on sprava, hlavne bude, ze si s nim uzije.