Tehotensky test

Príspevok v téme: Tehotensky test
Lilinka89

prosím baby....robila som si dnes ráno tehotenský test...a trosku sa mi tak viac presiakol....tá prvá ciarka tam bola hned...a tá druhá je úplne slabucká...ako keby iba presvitala zo spodu....zato ze sa presiakol....prosím..co to znemaná...som tehotná alebo nie?? prosím...velmi mi na tom zálezí.. neviem co si mám mysliet.......dakujem....

Lilinka89

tinka228...ale on naozaj ako keby sa nasiakol mocu..pretoze to bolo také moc velké a aj trosku zafarbené...to biele...ale potom tam boli tie dve ciarocky...tak neviem..nechcem sa zbytocne tesit..a hej..bábo chcem.. :-)

tinka228

to sa ti len zdá že presiakol. presne tak vyzerá pozitívny test na začiatku tehotenstva. aj u mňa tak vyzeral a manžel presne skonštatoval že nie je pozitívny ale len presiakol. ale o pár dní tam už boli jasné dve ružové čiarky. skús o pár dní a uvidíš že ich tam nájdeš. z tvojho príspevku mi ale nie je celkom jasné či si želáš to tehotenstvo alebo nie. ale tehotná si.

sajfina

tak najlepšie je urobiť ešte jeden test a ak aj na ňom budú 2 čiaročky,tak šup na gyndu,nech ti to potvrdia..ja myslím,že tá druhá čiaročka je vždy slabšia...ale neviem isto,ale nestresuj a sprav este jeden test!