Aky paplon?

Príspevok v téme: Aky paplon?
avinida

Idem si doma vymenit paplony. Povodne som mala stare paperove, ale rozhodla som sa ich vymenit. Volba padla na umelu antialergicku vypln. Ponuka je ale siroka. V beznych paplonikovych obchodoch maju klasicke celorocne paplony slovenskej vyroby - myslim firmy Scan z Mikulasa, ktore stoja do 4o eur. Su vsak aj lacnejsie varianty, ktore dostat v hypermarketoch a tie sa pohybuju do 3o a ovela mnenej eur. Neviem vsak ake su tie zahranicne kvalitne, tak mi poradte prosim ak mate niekto nejake skusenosti s tymi nasimi resp. tymi lacnejsimi. Dakujem.

Tatiana90

Ja mám antialergický paplón z tejto stránky emi.sk je to slovenský výrobca a som veľmi spokojná. Paplón má vnútri duté vlákno a navrchu bavlnu. Drží si pekne tvar aj po vypraní takže môžem len odporúčať. Navyše aj ceny sú úplne v pohode nato že sú to ozaj kvalitné výrobky.

Klara154

odporuca ho ortped? to ako ze preco ? co to ma s tym? ja som videla reklamu pride mi to ako blbost ale asi preto ze ja by som to nevyuzila ja spím na bruchu

hedviga1884

my ho máme kupila som ho viac menej z recesie ale manzel si pochvaluje :D konecne mu nie je zima na chrbat a citala som ze ho odporuca aj ortoped

Peter214

My sme kúpili 100% bavlno cez internet od slovenského výrobcu a je super a majú aj ine materialy ktore sa mozu prat pri vyssich teplotach a tak sa znicia bacile a ine veci :)

anitka30

Ja som si paplon s dierou kupila ked som bola tehotna trpela som nespavostou a nevedela som si nájst dobru polohu na spanie co je normalne ale paplon s dierou mi pomohol ked ze som musela spávat len na boku a paplon medzi kolenami :)

ondrej49

ked uvidis ten paplon tak ti dojde ako sa da pouzit :D myslim ze sa oplati hovoria ze to vyuziju len tí čo spávajú na boku ale ja spím v takej krkolomnej polohe na bruchu ze to vyuzijem tiež a spi sa mi dobre :)

Poster

No neviem si velmi predstavit ako sa to dá použiť pri sexe a to mam veru bujnu fantaziu ale skor ma zaujíma ci sa to oplati kupit.ja spavam na boku a ze vraj beriem priatelke paplon no ja o nicom neviem :D a uz sa mi vyhraza ze mi ho kupi :)

ondrej49

My sme tento paplon dostali akop svadobny dar ze je to dobra sexuálna pomocka :D kamarati chceli recesiu tak ju mali :D nahodou je to dobra vychytavka