Sjogrenov syndrom

chruminka

Joni, mne nerobia mliecne vyrobky tiez dobre, mavam z nich bolesti, ale niekedy nemozem odolat, to je vtedy ked sa citim dobre :-)
A vo vysledkoch mam ze mam vapnika az prilis a este mi dala Caltrate lebo mi uz nemala co dat ako dobra doktorka. Ak by som ho potrebovala tak ho ihned zacnem uzivat.

chruminka

Damian, dakujem, prestudovala som si MMS a aj objednala, som zvedava. Ak to budem zle znasat, tak to skusim cez DMSO. Betain HCL zvazujem este.
Dakujem velmi pekne.

chruminka

Caltrate som brala aj ja, no ziadne zmeny, tak to neberiem.
C beriem 2g kys. askorbovu s bioflavonoidmi a 0,5g ester k tomu, takze zakazdym 2,5g. Rano, obed, vecer a obcas desiata a olovrant ked ma napadne.

joni_

chruminka dik za rady, uvazujem nad vsetkymi moznostami, tiez mam v plane si kupit vitaminy A, C, E, selen a zinok, trochu som zvazovala ten zinok, lebo ten uz mam aj v Caltrate co beriem, ale ked pises ze mas 50mg denne, tak to by slo, v tych vitaminoch co som chcela kupit je 15mg zinku a v Caltrate je 7,5mg, takze spolu 22,5mg. Vahala som ci to nie je vela, vraj doporucena denna davka je 15mg. A uvazujem aj o aloe, pijem uz dlho stavu z aloe, pomaha mi na travenie, ale inak nic. Trochu som patrala, zistila som, ze ovela ucinnejsie je aloe vo forme gelu, samozrejme aj drahsie, tak uvidim... nieco musim podniknut, lebo uz mam takehoto zivota fakt dost a potrebuejm zvladat pracu. S aloe gelom, co som citala aj pocula od ludi, su fakt dobre uspechy aj pri CFS, pri unave aj pri depkach, aj pri autoimunitnych... len musi byt dostatocne velka davka a dlhodobo. Musim popremyslat...
ja pijem tak 2 litre denne, viac asi nezvladnem :)potom sedim stale na WC, a to je trochu neprakticke, ked clovek nechce sediet len doma :)
a s tym vitaminom C to ako robis, nejak si tie davky delis pocas dna, alebo to uzijes vsetko rano?

damian

A co tak vykynozit parazity v celom tele (pomocou protokolu MMS/DMSO) a zvysit zaludocnu kyselinu na pozadovanu hladinu (Betain HCL)?? Vsetko je to o tom, co v tele je prebytocne a co telu chyba.