Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Povedz, kto si?

maria2

katty ja mam doma loympiu take cosi ale velkost je na 8/9 rokov bude ti to ??? ja mam už za sebou karneval ale este mam carodejnicu to by ti islo klobuk plast vlasy aj rukavice a na nich dlhé nechty

maria2

ano ale len par cviceni eletrika a chod kade lahsie do prcic nejdem robit nikomu reklamu ale ja ako radil rng tam som si volala do lucenca aj tam soja 980 sice na dva mesice to je vyziva krystalicky kolagen atd..a to aby som sa nezosipala už o 2 roky no co už a to až teraz chapem tych starych ludi 3000 mesacne len lieky

maria2

reumatolog a to pozerala aj rengen chrbtice c mam total na prd aspon už viete preco tak zle ale pravda i y gramatika mi zase v skole moc nesla tak uznavam ze gramatic. nie som na cislo 1 ale vetsinou na 3

maria2

katy pod aj ku mne malj do peracnika tych 30 zastruhat.Ja mam zase pyramidu kto mi zlozi pradlo???Lebo u nas sa pere ažaž

maria2

ahojko no jajka pekne co mate nove tu nic skoro som porazku dostala .Chodim tu krmit macicku tak vzdy jej cosi dam pod kos a zrazu isla ku mne a taky pes skocil ku mne ale zlakal sa aj on lebo ja som bola skrcena a za tym kocom a to maciatko islo ku mne vedelo ze jej cosi nesiem. Ozaj viete preco tak zle pisem dnes mi zistili ze sa mi chrupavky rozchadzju a to na rukach koleno a chrbat preto ja ked pisem a krcim prsty tak bolest ažaž dali mi prd od bolesti flektor to som vedela a ze ma si kupovat liek a to 30 tablet stoji 450sk inak sa moc zavcasu opetrebuvam no super a to mam 33

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.