prosim pomoc!! cervene zily na stehnach

Príspevok v téme: prosim pomoc!! cervene zily na stehnach
fdagagagv

prosim poradte co to moze byt, po stehnach, najma pravom, po tom boku ako je pravy semennik takmer pozdlz kolena mam cervene zily, vyzera to ako keby to aj bolo zapalene, uplne cervene, najprv som to mal v januari len par takych ziliek na opacnej strane stehna, ale postupne sa mi to zacalo sirit a siri sa to dalej, aj na lytkovom svale ich uz je zopar, poradte prosim pekne o co moze ist, a mozu s tym suvisiet problemy s mocenim?

Peto T

Rutín pracuje v tandeme s vitamínom C, navzájom sa podporujú. Ja by som odporúčal užívať oboje. C aspoň 1000mg denne, aj viac, ak nemáte problémy s obličkami alebo metabolizmom železa alebo medi. Rozdeliť do 3-4 dávok, s jedlom, viac piť.

fdagagagv

no netusim ako som to mohol dostat, ale asi budem musiet navstivit lekara, kupim si Rutin a ked aj po skonceni skoly zily neustupia, tak pojdem k lekarovi

Mimi323

Toto ja netušim, či to nemôže byť niečo vážnejšie...Rodičia nemajú problem so žilami?
Mne sa červené žilky urobili, keď som brigadovala a dlho som stala. Odporučam aj vykladať nohy hore, resp. držať hore aspoň niekoľko minut.
Rutin beriem každý deň jednu tabletku, neviem, ako dlho to treba brať...budeš vidieť po čase, či sa ti niečo so žilami deje.

fdagagagv

no skusim, dufam ze fakt pomoze a dakujem ti.......... a ako casto si to treba davat? a nieco vazne sa za tymi zilami nemoze skryvat? len 18rokov mam

fdagagagv

no ano akoze ich vidiet ale niektore sa daju citit aj hmatom, tak trosku opuchnute, len tak trosku...a stale je toho viac

Mimi323

Počuvaj, normalne máš len žilky na nohách, že? proste vidno ti na pokožke červené žily.
Rutin nie je na predpis, je to vyživový doplnok. Ja to mam z USA, ale malo by sa to dať kupiť v lekárni.

fdagagagv

akoze ja ani nemam ziadne bolesti nic, ale strasen to je cervene, ako keby zapalene dpc, a na to treba lekarsky predpis na ten RutiN? a inak diky za radu:)

Mimi323

Akurat pozeram, že ja som mala tiež slušné červené žilky na stehnáh a už ich nemám. A to beriem Rutin necelý mesiac. Tešim sa :D